reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ms.marple moje typy to Maxi Cosi Tobi lub Priori. Ale to tak jeszcze chwilke bo na razie Nico jeszcze miesci sie do swojego fotelika. Ostatnio pani w sklepie z fotelikami mowila ze jak dziecku nie wystaje glowa z fotelika to jest ok. Tym bardziej takie maluchy jak nasze to jednak jak najdluzej powinny jezdzic tylem do kierunku jazdy. A swoja droga jaki ty masz teraz fotelik ze twoj babel nie miesci sie juz w tym wieku? Albo babel taki wielki;-) Ja mam Maxi Cosi cabriofix a Nico wazy 8,5 kg i jeszcze jakis czas w nim pojezdzi.

obejrzałam sobie dokładnie foteliki maxi cosi (bo czytałam o nich dużo pozytywnych opinii) i mnie bardzo rozczarowały dlatego wybrałam britax miałam jeszcze na oku graco logico m ostatecznie stanęło na britaxie jest przystosowany też dla maluszków
Bąbel jest wielki chłop, :sorry2: krycha może potwierdzić, :-Da pierwszy fotelik jest kompatybilny z wózkiem, który jest mały --więc i fotelik jest mały:dry: dlatego ten zakup i druga sprawa rodzinka chciała coś kupić na chrzest 14go marca, więc dałam im okazję:-D

która z was szukała smoczków? jeśli to takie jak na fotce to znalazłam sklep
 

Załączniki

  • smoczek.jpg
    smoczek.jpg
    3,3 KB · Wyświetleń: 41
Widzialyscie jaki Sylwia dostala prezent od meza na urodziny?Jest na NK!Ekstra!:-)Ja tez chceeeee!Sylwia jak tu zajrzysz to o namiary na tego "dziabacza"poprosze.A swoja droga Wszystkiego najlepszego bo chyba przegapilysmy Twoje urodziny:zawstydzona/y:
 
cześć kobitki, piszę w końcu z wlasnego kompa, ufff, ciężko bez neta. jesteśmy juz w Dublinie, wrażenia na razie fantastyczne, bo mieszkanko mamy poza centrum-za oknem widać góry i kawałek morza! Landlord przywitał nas winkiem i słodyczami dla Natalki:-)
jeszcze nie przeczytalam wszystkich Waszych "przygód", ale wlasnie gadalam niedawno a Agą, więc trochę jestem w temacie;) Kasiu, podobno Ty też z Dublina??? :)
ps. ładnie tu i tak dalej, ale tęskno za Limerick...szkoda, że nie będzie mnie na Waszym baBSKIM spotkaniu..( swoją drogą ja takie cóś nazywam Bal Samic , hihih).
 
Dzień dobry!!!! Dziś już o wiele lepiej, ale muszę być nadal na prochach :-p... Kaszel mniejszy, kataru prawie w ogóle no i dobrze, bo muszę wyjść z domu, bo szczepimy Pyze :sorry2:!!!
Aine, jak dobrze, że w końcu masz swój komputer i jesteś z nami :tak:!!!! Widoczki muszą być przeurocze, sama takie chciałabym mieć... I Landlord ludzki hehehe... Sylwisko22, STO LAT, STO LAT :-D:-D:-D!!!!!!!!!!!!! Potwierdzam Bąbel Ms.Marple to duży chłopak :-), ale jaki uroczy hihihi... Megan234, smutno tu tak bez Ciebie, wiesz ? Tak jakoś nieswojsko :dry:... Żyjesz? Jak dziewczynki, dają Ci popalić czy wręcz przeciwnie? Cytrus jak zdrówko? Ja się bardzo cieszę, że poszłam do lekarza, jakbym się sama leczyła to pewnie nadal bym zdychała!!!!!!!!

Pozdrawiam mamuśki, miłej soboty, papatki ;-)
 
reklama
czesc dziewczynki DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA:tak::-D!!!a tak wogule nie przegapilyscie moich urodzin sa dzisiaj.
tatuaz robilam w limerick u slowaka w domu jakby co to dam namiary...
pozdrawiam was zagladne pozniej
 
Do góry