reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej Kobitki....a ja sie dorwalam do nata.... nadrobilam wszystkie zaleglosci i juz moge napisac cosik.... trochu sie tego tutaj nazbieralo....

Sylwia wszystkiego najlepszego....

dzieki dziewuszki, ze o mnie pamietacie.... strasznie to mile....:tak:

ja sie oczywiscie zjawie u Marty na babskiej posiadowie.... tylko prosze.... Tu prosba do Krychy o szczegoly i zebym cos mogla zrobic to musze wiedziec co zeby nie bylo 3 karpatek i 5 greckich salatek hihihihihi

A tak w ogole to ja nie moge.... azzzz sie zaczynam martwic co sie z nasza Madzia dzieje... ja myslalam ze tu najwiecej postow od niej bedzie a tu ciszaaaa.... Madzia ja mam nadzieje ze wszystko ok bedzie i wrocisz do siebie.... jakbys miala ochote sie komus w rekaw wyplakac to wal smialo...... przybede i nawet moge jakas ekipe zabrac..... jak cos to pisz na koma albo zadzwon... a jak w ogole dziewczynki Twoje??????
ok ja juz jak narazie koncze.... no ale jeszcze tu dzisiaj zagladne..... a przynajmniej sie postaram :)

a i moze jak dobrze pojdzie neta bedziemy mieli w przyszlym tygodniu no ale niestety nic nie wiadomo bo tu duzo mowia a malo robia hihihihi
 
reklama
Ja tez dzisiaj czytalam ten artykul. Jeszcze troche a Ryanair wprowadzi miejsca stojace;-)...ms.marple, ogladalam dzisiaj zdjecia w galerii ktore megan wrzucila. Ten twoj babel to naprawde chlopisko :-)
 
Cytrusku nic się nie przejmuj, pamiętaj że wszystko do nas wraca więc autorzy tych komentarzy to dopiero będą mieć dzieci. jak w ogóle można napisać coś takiego? Inteligencją to oni nie grzeszą więc nie ma co zniżać się do ich poziomu. Już się nie mogę doczekać aż z naszym maleństwem będę mogła latać hihihi
No a ryanair fakycznie też kryzys finansowy odczuwa bo na wszystkim chcą zaoszczędzić. Z tym jednym bagażem to ja nie żartowałam ostatnio. Musiałam mieć i swoją torebkę i laptopa w środku, a o zakupach na bezcłowej też można zapomnieć jeśli się nie ma miejsca w torbie. Bardzo przykre.
 
a mi juak zwykle sie udalo jak bylismy na poczatku lutego w pl bo ja to mialam podreczny swija torebke nie mala podkreslam i laptopa i nikt mi nic nie powiedzial ale jak to mowia glupi ma zawsze szczescie hihhihhih:-D ja juz znikam na dluzej rowniez tym razem ihihihih jak sie znowu do neta dorwe to naklikam cosik
milej nocki dziewczynki :)
 
czesc dziewczynki!sorki ze bez polskich znakow ale ciezko mi pisac na laptopie druga reka trzymajac monitor!
justysiu jakos sie trzymam!narazie zalatwiam urzedowe sprawy odnosnie dziewczynek!a jest tego strasznie duzo!
przepraszam ze sie nie odzywam ale naprawde nie mam na to czasu a i checi szczerze mowiac gdzies uciekly!
co do 0dwiedzin to moj dom jest zawsze otwarty dla was dziewczynki!justyna my musimy sie umowic na spotkanko!krycha za toba tez okropnie tesknie ale narazie nie mam sily zreszta ty sie wykuruj i mozemy na jakas herbatke z dziewuszkami wpasc!ide nadrabiac zaleglosci w waszych postach bo jeszcze nie mialam czasu przeczytac!na szczescie dziewczynki juz spia!i mam ta chwilke na relaks!!
gastone ja cie zle zrozumialam jesli chodzi o ten wozek myslalam o innym wiec przepraszam za zamieszanie!
milej nocki!moze jutro znajde chwilke tez zeby napisac!a sylwia ciekawe tatu ja tez chcialam sobie zrobic ale nie tu tylko w pl!wiem ze jak sie jeden zrobi to pozniej trudno przestac mnie hamowaly do niedawna tylko ciaze a teraz jak pojde to zrobie ze 2!!!
 
:-):-):-):-):-)Dzień Dobry dzień dobry, witam was wszystkie kochane bardzo słonecznie, tylko spójrzcie z okno jaki ładny poranek:)) Chyba mamy wiosnę:tak::tak: To co, otwarcie sezonu wiosennego można zacząć? Jak ja uwielbiam takie ładne niedziele:happy::happy: Aż trudno w domu wysiedzieć, moje Kochanie już od rana pracy ale cosik wymyślę żeby tylko skorzystać z tej pogody i nie ma co dzisiaj trzeba się poszwędać:)) Buziaki takie wiosenne
 
Dzień dobry :sorry2:!!! A ja jak zwykle na nogach od 06.00, ech... Pocieszam się tylko, że za jakieś, może, 10 lat w końcu się wyśpię :-p...

Megan234, trzymam za słowo!!!!!!!! A powiem Ci, że czuję się coraz lepiej :tak:!!!!!! Justysia21, na pewno Cię poinformuję co i jak, jak tylko poustalamy szczegóły!!!

Spędzajcie milusio dzień, buziaki ;-)
 
reklama
dzie doberek mamuski!
Piekna pogoda dzis...tylko ciekawe na jak dlugo:confused:
Megan nie lam sie dziewczyno tylko dawaj do przodu,masz dwie swietne corki,ty mloda jestes :-)dziewczyno bedzie dobrze zobaczysz;-)
A i wkoncu udalo mi sie uaktywnic te kanaly z bajkami ...tylko ze Jula je ma w nosie:-(Peppe woli, a ja juz te odcinki na pamiec znam:baffled:
No to milej niedzieli no i slonecznej !
 
Do góry