reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

i zapomniałam zapytać :zawstydzona/y:
beakta
planowałaś wziąć do samolotu kartoniki z mlekiem, nie było z tym problemu?

aga twój maluch już kopie?

krycha chętnie cie odwiedzimy z Bąblem
albo zabiorę cię z Pyzą i zwalimy się do gastone ;-)

masz rację z żelazem-- w ciąży miałam niedobory ale ich nie uzupełniałam (kłamałam, że biorę:zawstydzona/y:) bo miałam problemy z hemoroidami, sorry,że tak dosłownie:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
ja jestem:)
marta i gosia super dzionek:) dziekuje:)teraz wasza kolej do mnie:)
Witam wszystkie mamcie:)) Dziewczyny wielkie dzięki za odwiedzinki:))))) Spędziłam miły dzionek:)) A RESZTE DZIEWCZYN PYTAM !! może zorganizowałybyśmy jakąś imprezke babską może być np. poniedziałek po dniu kobiet?dajcie odpowiedzi która zainteresowana a która na nie bo chciałybyśmy coś zaplanować :)))A jest okazja do spotkania:))
 
aga twój maluch już kopie?

krycha chętnie cie odwiedzimy z Bąblem
albo zabiorę cię z Pyzą i zwalimy się do gastone ;-)

masz rację z żelazem-- w ciąży miałam niedobory ale ich nie uzupełniałam (kłamałam, że biorę:zawstydzona/y:) bo miałam problemy z hemoroidami, sorry,że tak dosłownie:baffled:

No właśnie Aga_irlandia, jak tam ruchliwość Twojego Szkraba :-)?????? Jeśli chodzi o odwiedzinki to ja jestem za jak najbardziej :tak:!!!! Ja też nie bardzo przepadam za żelazem, bo faktycznie problemy później są przy wypróżnianiu, no ale czasem trzeba!!! Sama skończyłam brać na początku lutego, bo mój (z Polski) ginekolog strasznie się bał, że zaraz w anemię wpadnę i zastanawiam się czy dalej nie brać... Bardzo mi pomogło, bo, zaraz przed wyjazdem i jak byłam w Polsce, miałam problemy żeby do Oliwci w nocy wstawać ;-)!!!!!
 
a zapraszam zapraszam jak najbardziej.Mozemy sie zgadac ktoregos dnia;-
A co szkodliwych substancji ja maniaczka wiec bralam to pod uwage rowiez.
 
Ostatnia edycja:
Martuana, bardzo ciekawa propozycja, trzeba rozważyć :sorry2:...

A'propos spotkań, Megan234, co z jutrem? Jakieś szczegóły?

Ms.Marple, jak widać przyzwolenie od Gastone dostałyśmy, więc teraz tylko trzeba się konkretniej dogadać :)
 
ms.marple ano dzidzulek juz daje znac o sobie:) od jakis 2 tygodnie z kazdym dniem coraz bardziej:) i bardzo sie z tego ciesze bom wiem ze nic mu(jej) nie jest:)

marta ja jestem za juz ci dzis mowilam:):):) czekam na szczegoly tylko :)

ja biore zelazo :) od 2 tygodni:) bo po wizycie w szpitalu przyszla notatka ze mam za niski poziom:)
 
Ostatnia edycja:
mi tez dzis przyszla karteczka ze szpitala,ze mam za malo zelaza,wiec juz je wykupilam i grzecznie bede brala,mam nadzieje,ze zadnych powaznych utrudnien z tego powodu miec nie bede hehe!
co do babskiego spotkanka to ja tez jest jak najbardziej za :) papa!!
 
CZESC ja tez kukam ...ja bardzo chetnie bym sie spotkala ale niestety pracuje codzien do 17:-(nawet niewiecie jak zaluje ze zadnej nie poznalam...nob ale to w koncu mamusie z limerick a ja ze wsi jestem...pozdrawiam was wszystkie
p.s GASTONE super ten wozek
 
CZESC ja tez kukam ...ja bardzo chetnie bym sie spotkala ale niestety pracuje codzien do 17:-(nawet niewiecie jak zaluje ze zadnej nie poznalam...nob ale to w koncu mamusie z limerick a ja ze wsi jestem...pozdrawiam was wszystkie
p.s GASTONE super ten wozek

A już Cię kiedyś pytałam, ale zapytam ponownie - a gdzie Ty pracujesz? W Shannon czy w Limerick? I, kurczaki, dziewuszki nie wydzielajcie, że z Limerick czy nie - tworzymy całość i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-p
 
reklama
A ja jestem chora:sad:przeziebienie jakies wstretne sie przyplatalo.I nawet mi sie pisac niechce,wiec przepraszam za moja nieaktywnosc forumowa.Chyba zostanie mi wybaczona:confused:
 
Do góry