reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

A ja jestem chora:sad:przeziebienie jakies wstretne sie przyplatalo.I nawet mi sie pisac niechce,wiec przepraszam za moja nieaktywnosc forumowa.Chyba zostanie mi wybaczona:confused:

Szybkiego powrotu do zdrówka życzę :tak:!!!!!!!!!!!!!!
U mnie też nienajlepiej :-(... Matko, ja chyba jednak załapałam choróbsko od męża, z godziny na godzinę czuję się coraz gorzej - teraz już mnie boli gardło i mam stan podgorączkowy :dry:... Żadnych spotkań na razie mamusie z moim udziałem :no: (myślę tu przede wszystkim o Megan234 i o Mr.Marple), jestem siedziskiem zarazków, wrrrr :crazy:
 
reklama
martuana ja bardzo chętnie na babski sabat się piszę :tak:
krycha kuruj się bo kalendarz wizyt mamy zapełniony :blink: (dobrą motywację zastosowałam co?;-))
cytrusek też

ja też wyciągnęłam zapasy galfera i będę wciągać, aczkolwiek bardzo niechętnie:no:
aga najfajniejsze te początkowe fikołki maleństwa, później jak kopie po żebrach to już nie to, nie?

dzisiaj śledzik a ja sama siedzę:baffled: no nic i tak jutro posypię głowę popiołem:dry:

gastone, ja też trochę się przejęłam i po zastanowieniu kupiłam parasolkę
graco
CITISPORT
 
Ostatnia edycja:
Szybkiego powrotu do zdrówka życzę :tak:!!!!!!!!!!!!!!
U mnie też nienajlepiej :-(... Matko, ja chyba jednak załapałam choróbsko od męża, z godziny na godzinę czuję się coraz gorzej - teraz już mnie boli gardło i mam stan podgorączkowy :dry:... Żadnych spotkań na razie mamusie z moim udziałem :no: (myślę tu przede wszystkim o Megan234 i o Mr.Marple), jestem siedziskiem zarazków, wrrrr :crazy:

o nie nie nie to ja siedziska zarazkow tez nie chcem :-)
 
ms.marple mialam ze soba kartoniki i do tego jeszcze butelke pelna herbatki i jesli chodzi na lotnisku to ani w jedna ani w druga strone :szok: nikt mi tego nie spradwzal ani nie kazal niczego probowac. W samolocie dalam stewardessie butelke i bez problemu podgrzali chociaz w powrotna strone byl chlopak i troche przesadzil z podgrzaniem bo az prawie parzylo ,no ale jak pisalam mialam katroniki wiec sobie zmieszalam i bylo ok:-)
Gastone pamietajcie o mnie jak juz sie z dziewczynami dogadacie na kawkowanie;-)
 
krycha kuruj się bo kalendarz wizyt mamy zapełniony :blink: (dobrą motywację zastosowałam co?;-))
o nie nie nie to ja siedziska zarazkow tez nie chcem :-)

Dziewczyny właśnie zabieram się ostro za leczenie - jutro z rana lecę po medykamenty i mam w związku z tym pytanie czy orientujecie się czy dostanę tu tantum verde i ewentualnie pod jaką nazwą? Muszę koniecznie mieć coś na gardło no i w otrivin się zaopatrzę - trzeba zwalczyć to cholerstwo z zarodku!!!!!!!!!!!! A motywacja bardzo dobra :tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beakta, myślę sobie, że jak już wylądujemy u Gastone to ja Ci przywiozę tego smoka, chyba, że potrzebujesz pilnie to dawaj znać ;-)
 
No dobra, Kasia Irlandka już mi podpowiedziała co i jak, więc od jutra biorę się ostro za leczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dziś już się z Wami pożegnam, słodkich snów życzę i do jutra, papatki :sorry2:
 
reklama
ms.marple mialam ze soba kartoniki i do tego jeszcze butelke pelna herbatki i jesli chodzi na lotnisku to ani w jedna ani w druga strone :szok: nikt mi tego nie spradwzal ani nie kazal niczego probowac. W samolocie dalam stewardessie butelke i bez problemu podgrzali chociaz w powrotna strone byl chlopak i troche przesadzil z podgrzaniem bo az prawie parzylo ,no ale jak pisalam mialam katroniki wiec sobie zmieszalam i bylo ok:-)
Gastone pamietajcie o mnie jak juz sie z dziewczynami dogadacie na kawkowanie;-)

jaaasne ze pamietam :-)
Witam w srodowy poranek :happy:
 
Do góry