reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzień doberek :tak:!!!!! Moje dziecko jak zaczarowane siedzi właśnie koło pracującej pralki i się jej przygląda hahahahaha...

Ja po tej Pl jakas zakrecona jeszcze jestem. Moze jeszcze w tym albo w przyszlym tygodniu wybieram sie do Limerick to tak jakos zalece. W kazdym badz razie oczywiscie dam znac wczesniej:-)

Mnie się tam nie śpieszy, więc luz! Smok leży sobie i czeka ;-)!!!!

Natinke18, no to masz teraz trochę czasu dla siebie, super!!!! Mi też by się trochę przydało chyba cały bym przespała :sorry2:... Cytrus, no bleee, głowa mnie od niej boli :dry:... Ale i tak długo nie padało!!!!!!

Miłego wtorku, buźka :-p
 
hello kobitki

Natinke18, no to masz teraz trochę czasu dla siebie, super!!!! Mi też by się trochę przydało chyba cały bym przespała :sorry2:

krycha ja tez uderzyłabym w kimono:tak:
ja się czuję beznadziejnie ostatnio:-( zero energii, chyba po 4miesiącach niewyspania organizm pada, i jeszcze ostatnio zarwane nocki z powodu gości :-(
na dodatek im bardziej zmęczona jestem, tym gorzej sypiam....

napiszę później bo teraz bym tylko smęciła..
 
czesc babeczki
GASTONEjaki to model wozeczka???
pozdrawiam wszystkie

jane slalom pro:-)
i ja zaglądam do Was!!
miło,że Aine do nas wróciła i zgadzam się z Krychą,że nadal jesteś mamą z Limerick pod zmienionym adresem jedynie!!
Gastone ładny wózek,a ile on kosztuje w sklepie?
ja włąśnie oglądam ''nie lubie poniedziałku''
miłej nocki życze jeszcze tu zaglądne
500 euro bez kilku centow sama spacerowka.:tak:
Ja po tej Pl jakas zakrecona jeszcze jestem. Moze jeszcze w tym albo w przyszlym tygodniu wybieram sie do Limerick to tak jakos zalece. W kazdym badz razie oczywiscie dam znac wczesniej:-)

Witaj na Irlandzkiej ziemi! Przywloklas jakies chorobsko z PL ?:-D
Aine kochana jak mozesz, jaa bardzo za toba tesknie wiec jak tylko bedziecie mieli neta odzywaj sie codziennie!!


Ale gapa ze mnie Dzien dobry!!!!:-)
 
Zaczynam się już powoli przyzwyczajać do takiego przestoju tutaj :oo2:... Moja Pyza dziś marudna na maxa, ale myślę, że to od pogody, ja też dziś jestem do kitu :baffled:!!! Teraz zasnęła, więc czas zająć się sobą!!!!

Ms.Marple, no tak właśnie sobie myślę, że u Ciebie to chyba tak zwane "zmęczenie materiału" :tak:!!!! Teraz musisz cierpliwie czekać na zastrzyk energi, co nie powinno długo trwać ;-)... Mi ten kryzys przypadł na grudzień, na brzydką pogodę, na krótkie dni i na zimno :hmm:, ale już jest dużo lepiej :-p!!!!!!!!!

A tak w ogóle to gdzie Was wszystkie wcięło, co??????????? :dry:
 
dzięki krycha muszę chyba zostawić M z dzieckiem a sama porządnie się wyspać i chyba uderzyć w jakieś muliwitaminy
a ty jeszcze się smarkasz?

gastone
i inne mamuśki, które mają zamiar kupić wózki, wklejam link do artykułu o szkodliwych substancjach w wózkach dziecięcych
Trujące wózki - BabyBoom

Kochana ja niestety nie jezdze samochodem bo czekam az mz mi wkoncu zakupi, ale ja ciebie zapraszam!heh ta sama droga...

chętnie wpadnę i mogę zabrać jeszcze jakąś mamuśkę po drodze :-D
 
reklama
dzięki krycha muszę chyba zostawić M z dzieckiem a sama porządnie się wyspać i chyba uderzyć w jakieś muliwitaminy
a ty jeszcze się smarkasz?

chętnie wpadnę i mogę zabrać jeszcze jakąś mamuśkę po drodze :-D

Ja nie tyle, że smarkam, ale kaszle bez sensu :wściekła/y: i strasznie mnie to wkurza, ech... A bierzesz żelazo? Mnie postawiło na nogi :tak:!!! A jeśli chodzi o takie wizyty to wizyta u mnie mile widziana, sama nie mam autka i przyznam szczerze, że busikiem z Pyzką to bardziej koszmar niż podróż, ale do siebie zapraszam, chyba, że macie jeszcze jakieś propozycje :sorry2:...

Gastone, dobrze, że chociaż tu kukasz hehehe :-)
 
Do góry