reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
A ja się nastawiłam na nie wiem jak wielkie zaległości do nadrobienia, a tu co się dzieje???? :szok:, spokój jak przy weekendzie normlanie... Położyłam właśnie marudę spać i w końcu mam chwilkę dla siebie ;-)...
Kasia Irlandka, dzięki za pomoc :sorry2:!!!!!
 
hej, pamietacie mnie jeszcze?;) pisze od znajomych, jestesmy jeszcze w Connemarze, ale juz w piatek bedziemy w Dublinie, na swoim -ze tak powiem;)i juz nie jestem mama z Limerick, buuuu:-( no ale pozwolicie, ze bede do Was zagladac?:) na razie koncze, w weekend nadrobie zaleglosci w czytaniu Waszych postow. ściskam mocno i pozdrawiam tez nowe osóbki:)
 
no prosze nie bylo mnie a tu moja ania byla:):):):) buziole:) i do zobaczyska kochana:)

gosia no tak mnie nie ma bo jakos tak zajety dzien mialam...ale moze jutro u marty sie spotkamy? co ty na to?moze sie w koncu wyrobie hehehhe.....wysle jej potem ska czy aktualne......no chyba ze przylezie jeszcze
 
hej, pamietacie mnie jeszcze?;) pisze od znajomych, jestesmy jeszcze w Connemarze, ale juz w piatek bedziemy w Dublinie, na swoim -ze tak powiem;)i juz nie jestem mama z Limerick, buuuu:-( no ale pozwolicie, ze bede do Was zagladac?:) na razie koncze, w weekend nadrobie zaleglosci w czytaniu Waszych postow. ściskam mocno i pozdrawiam tez nowe osóbki:)

A cóż to za pytanie???????????? Oczywiście, że pamiętamy i czekamy na Twoją aktywność ;-)!!!!!!!!! A ja tak sobie myślę, że i tak jesteś mamą z Limerick tylko adres zmieniłaś z resztą czy to ważne na jaki????? Ważne, że nas nie zostawisz, nie? Więc nie buuuu tylko podłanczaj się szybko kobieto do sieci i wracaj do nas :tak:!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie :sorry2:

Beakta, kiedy po smoka przyjedziesz?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
i ja zaglądam do Was!!
miło,że Aine do nas wróciła i zgadzam się z Krychą,że nadal jesteś mamą z Limerick pod zmienionym adresem jedynie!!
Gastone ładny wózek,a ile on kosztuje w sklepie?
ja włąśnie oglądam ''nie lubie poniedziałku''
miłej nocki życze jeszcze tu zaglądne
 
witam :) aniu ja Ciebie tez pamietam!!fajnie,ze i ty o nas nie zapomnialas!!
mlody dzisiaj do przedszkolka,nareszcie bo tydzien mial przerwy i juz wariowal w tym domu!chyba brakowalo mu dzieciakow :) buziakiiiiiiiiiiiii
 
reklama
Do góry