reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzieńdoberek wszystkim

ale miałam noc... Bąbel budził się dokładnie co godzinę:szok:
dawałam mu smoka i zasypiał, a ja zanim zasnęłam to on już się znowu budził :szok:
nad ranem już go miałam dosyć... to M wrzucił go nam do łóżka -- zasnął i nawet przespał godzinę jedzenia:dry:
oby mu to nie weszło w nawyk:baffled:
cytrus i krycha jak samopoczucie o poranku?
 
Ostatnia edycja:
dzieńdoberek wszystkim

ale miałam noc... Bąbel budził się dokładnie co godzinę:szok:
dawałam mu smoka i zasypiał, a ja zanim zasnęłam to on już się znowu budził :szok:
nad ranem już go miałam dosyć... to M wrzucił go nam do łóżka -- zasnął i nawet przespał godzinę jedzenia:dry:
oby mu to nie weszło w nawyk:baffled:
cytrus i krycha jak samopoczucie o poranku?

No to ja miałam podobną noc, tylko, że nie spałam z powodu bólu gardła i uporczywego kaszlu (a, że Pyza śpi z nami w sypialni to starałam się być cicho) i padłam dopiero koło 04.30 a o 06.30 już się Oliwcia obudziła i po spaniu :dry:... Ale powiem Wam, że jest na tyle źle, że razem z mężem wylądowaliśmy dziś u lekarza i oboje mamy antybiotyki a mój mąż dostał zwolnienie lekarskie, więc przynajmniej mam pomocnika do Pyzuchny!!! W ciągu wczorajszego wieczorku do dziś z łaskotania w gardle przeszło mi od razu na płuca :szok:, masakra jakaś!!!!! Ale mam już leki, więc teraz tylko jeszcze zakupy, jak mąż z pracy wróci, bo poszedł zanieść to zwolnienie (i wziął Oliwie hehehehe), a później już tylko się kurować :tak:!!!!!

Dzien dobry dziewczynki.Krycha daj znac co z tym tantum verde!Masakra czuje sie jakby mnie ktos przezul i wyplul:baffled:

To się tu nazywa DIFFLAM SPRAY benzydamine hydrchloride i jest tylko w postaci spray'u! Aha i kosztuje, przynajmniej my tyle zapłaciliśmy, 8.52 euro :sorry2:

Oooo tak zrobimy ;-)

Oki, będę pamiętać :tak:

A tak w ogóle to dzień dobry mamuśki i trzymajcie kciuki żebym szybko się wyleczyła, do później, papapapapapapapapapapapa ;-)
 
Dzieki Krycha chyba bede musiala kupic.Temperatury niemam ale ogolnie niezbyt dobrze sie czuje.A wczoraj rano bylo wszystko OK ale od jakis dwoch tygodni kichalam juz myslalam ze mam jaks alergie...a tu przeziebienie:dry:
Czuje sie feeeeee i bleeeee i wszystko naraz:hmm:
 
i co z tym spotkaniem na dzien kobiet?
gosia zdrowka zycze:) w aptece mozesz kupic tabletki 4flu sie nazywaja....bez recepty...skuteczne moja corka oststnio brala i jak reka odjal:) okolo 8-9 euro kosztuja chyba.....
 
Ale wszystkie choruja.Twu twu ja nie chorowalam juz dawno.Ale ja ma inne dolegliwosci, albo mi trzasnie cos w karku, albo w kregoslupie, albo w lopatce hih i te cholerne bole glowy.Aa i zapomnalam dodac, jeszcze kiedys stluklam piete i juz dwa lata minely a pieta czasem jak zadlugo pochodze boli.No i moje kochane zrosty pooperacyjne.Dzwigac nie moge,jak tylek zmarznie tez bola.No i bolene jajeczowanie.Ktos mnie przebije???? hihihih
 
je chętnie się spotkam :tak: może za tydzień już będą dziołchy zdrowe :blink:

Ale wszystkie choruja.Twu twu ja nie chorowalam juz dawno.Ale ja ma inne dolegliwosci, albo mi trzasnie cos w karku, albo w kregoslupie, albo w lopatce hih i te cholerne bole glowy.Aa i zapomnalam dodac, jeszcze kiedys stluklam piete i juz dwa lata minely a pieta czasem jak zadlugo pochodze boli.No i moje kochane zrosty pooperacyjne.Dzwigac nie moge,jak tylek zmarznie tez bola.No i bolene jajeczowanie.Ktos mnie przebije???? hihihih
też mam sporo ale nie bedę się rozpisywać :sorry2:
a na blizny stosowałaś jakieś maści? ja mam b.dużo blizn i mogę śmiało powiedzieć, że mi pomogły:tak:
 
Witam dziewczynki:rofl2::tak::happy: Cięzko będzie ale musz enadrobić tą tygodniowa nieobecność, ale się stęskniłam!!!! :-)
 
reklama
Witam dziewczynki:rofl2::tak::happy: Cięzko będzie ale musz enadrobić tą tygodniowa nieobecność, ale się stęskniłam!!!! :-)
Witaj i opowidaj co u ciebie?
je chętnie się spotkam :tak: może za tydzień już będą dziołchy zdrowe :blink:


też mam sporo ale nie bedę się rozpisywać :sorry2:
a na blizny stosowałaś jakieś maści? ja mam b.dużo blizn i mogę śmiało powiedzieć, że mi pomogły:tak:

Uzywalam masci takiej na bazie cebuli ale cholercia niemoge sobie przypomniec nazwy...Ale tak smierdzilam cebula hih ze sobie darowalam,bo mazzamiast pachnacej kobitki w lozku mial cebulowa babe.Zmienilam na Bio oil i szczerze powiem ze pomogl.
A powiedz jakie ty znasz dobre masci nie koiecznie takie pachnace cebula :baffled:


A gdzie sie podzilala zadymiara Megan??
 
Do góry