reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Sylwisko22, nam pediatra odradziła ten Otrivin, podobno tu nie ma odpowiedniego rozcięczenia dla takich maleństw, i kazała kupić NASOSAL 10 ml (po 1 kropelce do noska) - skuteczny :tak:!!! Gastone, super pokoik do zabaw! Megan234 i Justysia21, udanego wypadu!!!

Miłego dnia Wam życzę i do wieczorka :-)!!!

Wam pediatra odradzila ten otrivin dla dorolych i dziecipowyzej 6 roku zycia a jest dla niemowlat. OtrivinŽ 0,1% i 0,05% krople i aerozol
Ale szczrze mowiac nie wiem cyz jest tu bo ja go przywiozlam z Pl, ale wrto zapytac.Otrivin jest bardzo dobry, uzywam go zawsze jak maly ma katar i sybko mu prechodzi i siebiedaknie meczy.
 
Wam pediatra odradzila ten otrivin dla dorolych i dziecipowyzej 6 roku zycia a jest dla niemowlat. OtrivinŽ 0,1% i 0,05% krople i aerozol
Ale szczrze mowiac nie wiem cyz jest tu bo ja go przywiozlam z Pl, ale wrto zapytac.Otrivin jest bardzo dobry, uzywam go zawsze jak maly ma katar i sybko mu prechodzi i siebiedaknie meczy.

No właśnie, wiem, że jest taki dla maleństw, ale dostępny w Polsce, a tu takiego nie ma :tak:!!! Dlatego przepisała nam te drugie kropelki... Nie wiem nie można nigdzie go tu dostać :confused:...

Ale cisza, hihi ;-)
 
No właśnie, wiem, że jest taki dla maleństw, ale dostępny w Polsce, a tu takiego nie ma :tak:!!! Dlatego przepisała nam te drugie kropelki... Nie wiem nie można nigdzie go tu dostać :confused:...

Ale cisza, hihi ;-)

ech niestety jak zwykle irole 100 lat za *******..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczynki dzieki za info o kropelkach do noska a jakis sprawdzony syropek bez recepty bo mala zaczyna pokaszliwac chyba to nic powaznego ale tak profilaktycznie...prosze o pomoc babeczki.
 
o kurcze od wczoraj tyle się działo:nerd:
krycha spóźnione ale serdeczne życzenia urodzinowe, cmok cmok

wczoraj przebiegłam się po sklepach w centrum w poszukiwaniu ubranka na chrzest -ale nic nie kupiłam, bo co prawda było ich trochę-- ale wszystkie cieniutkie- a chrzciny mamy w połowie marca w Polsce i chyba jednak zamówię na allegro taki z kurteczką i czapką :baffled:

gastone świetnie urządziłaś pokoik no i extra focia na n-k, bardzo lubię oglądać twoje fotki są rewelacyjne :tak:
cieszę się, że ikea się otwiera w dublinie, bardzo mi brakowało tutaj tego sklepu

aga jak się dzisiaj czujesz?

(w sumie ciekawe,czy już by się dało zajść w ciążę??nie karmie piersią,nie biore żadnych tabsów-eeee głupie myśli chodzą mi po głowie!!!
jeśli nie karmisz piersią, to po ok 6 tyg pojawi się okres, a niewykluczona jest owulacja jeszcze przed pierwszym okresem:nerd: w rezultacie można się zdziwić :szok: i już dzidziuś w brzuszku :-)
moja znajoma urodziła dwie córki w jednym roku- jedną w styczniu, drugą w grudniu:tak:


sylwisko22 czy ja dobrze widzę? twoje maleństwo ma już 2 ząbki?
pytam bo mój bąbel podejrzanie płakał wczoraj i budził się kilka razy zanim zasnął, czy to możliwe , że to już ząbki? ma 3 miesiące
 
hejka
ms.marple ja czuje sie nawet calkiem dobrze ale cos mnie pecherz boli....wrrrrr...wzielam 2 furaginy i pije duzo wody mam nadzieje ze bedzie lepiej....ech.....a myslalam ze obejdzie sie bez tego....ale coz....zawsze mi nerki w ciazy odmawiaja posluszenstwa.....moze nie bedzie tak zle.....mdlosci juz odpuscily czasem mnie cos ruszy ale to juz tylko sporadycznie:)
 
sylwisko22 czy ja dobrze widzę? twoje maleństwo ma już 2 ząbki?
pytam bo mój bąbel podejrzanie płakał wczoraj i budził się kilka razy zanim zasnął, czy to możliwe , że to już ząbki? ma 3 miesiące
tak ma dwa zabki pierwszy byl jak miala rowno 3,5 miesiaca.tylko moja Wikusia jak narazie tak gladko to przeszla ze gdyby mnie nie ugryzla to bym nie wiedziala bo nie przyszlo mi do glowy u takiego maluszka sprawdzac czy zabkow nie ma.
napiszcie cos o tym syropku
 
my właśnie wróciliśmy z Killarney!!zmarzliśmy jak cholera!!!napiszę więcej jak się rozpłaszcze i przeczytam co u Was
 
reklama
Sylwia ja z tego co wiem syropku na kaszel do raczej bez lekarza nie dostaniesz.Nauczka na przyszlos to przywozic z pl wsystkie rzeczy dla niemowlakow.Ja sie zaoopatrywalam zawsze w pl.Ale moze ktoras zdziewczyn odkryla cos na kaszel ?? Ja tez chetnie bym skorzystala..
 
Do góry