reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Krycha kochana dobrej nocki Ci życze!!coś czuję,że imprezka z męzusiem i Pyzą jest udana,bo nie jesteś zbyt wylewna!!ale myślę,że rano to nadrobisz??
 
Justynko IKEA jest w Dablinie!!
Agnieszko..ja mogę spać i 24 na dobę!więc nawet jak się w dzień położę to i tak w nocy śpie jak suseł!!!tylko właśnie ja nie mam czasu na spanie!!!

A nie prawda! W Dublinie ikea jest dopierow budowie i bedzie otwrta dopiero jesienia.Niestety ikea jak narazie jest tylko w Belfascie:-)
 
Dobryyy Wieczooor. Dzis ja ostatnia jestem :D
Krycha - w dniu 18 ;-)urodzin zycze Tobie duzo zdrowia i szczescia i milosci :D
Mi dzis dzien mile uplynal bo spotkalam sie na zywo :D z dwiema ciezarowkami z Dublina, ktore pisuja na czerwcowkach 2009... fajnie tak sie spotkac i pogadac, bez uzycia klawiatury...
 
Gastone byłam pewna,że już jest otwarta,ale weszłam na strone i będzie otwarta od lata!!!!
Kasiu!ja też uważam,że lepiej spotkać się w realu!!!dlatego ja mam stały kontakt w realu z Krychą i Justynką!!świetne babeczki!!
i tak sobie myślę,że nie puszczę Krychy do Pl!!!ja się za nią zatęsknie!!!!
 
reklama
Do góry