reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
AGA ja mam cos jak wik tylko bez kamfory dla niemowlat to moze posmaruje jej klatke piersiowa i plecka moze pomoze !w aptece powiedzieli ze nie ma nic dla takich malych dzieci:wściekła/y:to znaczy ze maja sie meczyc...
Megan sliczne zdjecia...a ty nie wygladasz jakbys urodzila dzieckie przed kilkoma dniami...pozdrawiam
 
hejka
ms.marple ja czuje sie nawet calkiem dobrze ale cos mnie pecherz boli....wrrrrr...wzielam 2 furaginy i pije duzo wody mam nadzieje ze bedzie lepiej....ech.....a myslalam ze obejdzie sie bez tego....ale coz....zawsze mi nerki w ciazy odmawiaja posluszenstwa.....moze nie bedzie tak zle.....mdlosci juz odpuscily czasem mnie cos ruszy ale to juz tylko sporadycznie:)
bidulko:-(moja babcia mówiła, że "jak nie urok to sr...czka" :-D
sorcio nie nabijam się z ciebie tylko z babcinego tekstu:zawstydzona/y:

sylwisko22 pytałam o ząbki bo moje dziecko lekko się uwsteczniło:baffled: i nie wiem, czy to ząbki mu doskwierają, czy to kolejny skok rozwojowy:dry:
ale szybciutko wam poszło z ząbkami:tak:
 
sylwisko22 pytałam o ząbki bo moje dziecko lekko się uwsteczniło:baffled: i nie wiem, czy to ząbki mu doskwierają, czy to kolejny skok rozwojowy:dry:
ale szybciutko wam poszło z ząbkami:tak:

A u nas, chodź dzieci mamy w tym samym wieku, nadal uśmiechy tylko bezzębne są hihihi... Choć Pyza ślini się coraz więcej i wszystko wciska do buźki to i tak nadal nic, więc czekamy :sorry2:!!!


Jeszcze raz gorąco dziękuję za życzenia :))
 
Aguś ja mam to samo z nerkami i pęcherzem:( wiem że prawie jak fragin działa tez arbuz, a jednak naturalny i w ciąży bez ograniczeń, mam jeszcze mnóstwo różnych ziołych także jakbyś potrzebowała cokolwiek z tej serii to daj znać, chętnie oddam połowę:)
 
AGA ja mam cos jak wik tylko bez kamfory dla niemowlat to moze posmaruje jej klatke piersiowa i plecka moze pomoze !w aptece powiedzieli ze nie ma nic dla takich malych dzieci:wściekła/y:to znaczy ze maja sie meczyc...
Megan sliczne zdjecia...a ty nie wygladasz jakbys urodzila dzieckie przed kilkoma dniami...pozdrawiam

Oj Sylwcia!!!dziękuję Ci bardzo!!to przez energie,która mnie tak rozpiera!!fakt,ze brzuszka już nie mam i mieszcze się we wszystkie ciuszki,ale niestety powinnam coś zrobić z włosami i paznokciami,bo naprawdę tragedia!!muszę tylko znaleść trochę czasu!!
 
Mam nadzieję,że nie dostane jazdy od Kasi za pisanie posta pod postem?!
ale kurcze zostałam sama na forum i pomyślałam,że jednak będę prowadzić monolog!
w Killarney było cudownie,ale strasznie zimno i w sumie szybko się zawineliśmy!!ale był jeden pozytyw spędziliśmy cały dzień w 4 nie dotykając komputerów(oboje jesteśmy uzależnieni)!!
jutro znowu przychodzi pielęgniarka na szczeście ostatni raz,żeby przynieść mi pomarańczową książkę!!mam nadzieję,że nie będzie mi długo truła!!
no nic....miłej nocy!!
 
Dzien Dobry :D Ja dzis pierwsza bo mnie maz obudzil na ogladanie sniezycy.....obejrzalam i teraz topnieje, mam nadzieje ze zostanie troszku zeby Stasiu mogl zobaczyc.
Megan - nie bedzie jazdy - bo miedzy jednym a drugim postem jest przerwa 3 godzinna :D takze spij spokojnie... :D
Milego dnia :D:-):-):-):-):-)
 
reklama
Dzień dobry :tak:!!! Kasia Irlandka, a gdzie Ty masz śnig? Bo tu w centrum to tylko chodniki z białym nalotem, o!!!! Megan234, zdjęcia fajowe ;-)! Nie wyglądasz na zmarzniętą, hehe... Jak się w ogóle czujecie? Wyzdrowiały już obie, co???

Udanego poniedziałku, pozdrawiam :-):-):-)
 
Do góry