reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

pojedziemy wszystkie na lotnisko i Krychy do samoltu nie wpuscimy..... a co :tak::tak::tak:
no Megan ja to troche zaniedbalam te nasze spotkania ale nadrobie obiecuje.....

Milej nocki kobitki.... tak tu cicho ze juz wszystkie pewnie w lozeczkach hihihii
 
reklama
Justyna masz wytłumaczenie na nieobecność na ploteczkach(pobyt brata-dzięki ,któremu moja córcia jest na świecie hehe-cholipka zabrzmiało to jakby On był ojcem hihi-chodzi tylko o olejek rycynowy,który przywiózł mi z Pl)!!
a swoją drogą nadrobimy napewno!!!
a co do łóżeczka...to przecież wiesz,o której ja chodzę spać!!w dodatku moje libido jest takie,że boję się zaszybko położyć,żeby z tego jaki synek nie wyszedł hihih!!!!(w sumie ciekawe,czy już by się dało zajść w ciążę??nie karmie piersią,nie biore żadnych tabsów-eeee głupie myśli chodzą mi po głowie!!!)hehe ale pozytywne jest to,że chyba nastrój mi wraca!!!!a już się bałam,że to rzeczywiście depresja poporodowa!!!ale narazie jest ok tylko bardziej zmęczona jestem!
 
i ja sie witam ja tez dzisiaj w rozjazdach hihih jade kolezanke ktora uciekla z irlandii odwiedzic.... 2 godziny drogi.... dobrze ze ja lubie autkie,m jezdzic :tak:

spokojnej niedzieli i ladnej pogody.... u nas snieg za oknem..... slicznie jest wszystko biale :-D
 
Czesc dziewczynki!Nadrobilam zaleglosci...ale sie rozpisalyscie:szok:Gastone sliczny ten pokoik,moja mala tez ma na dole taki pokoj zabaw a w lecie planuje jej zrobic sypialnie zaslonki do okien juz mam hihiM
Megan milego wypadu a i Justysia tobie tez.
Ogolnie milej niedzieli wszystkim,ja dzis do centrum zamierzam wpasc:-)no to pa pa
 
Czesc dziewczynki.witam w niedzielny poranek.Megan ja czytalam w wiadomosciach w gazecie ze ikea bedzie otwarta w trecim kwartale roku.Wypada na wrzesien.Troche to lat a troche jesien nie? hihi A swoja droga ciesze sie bardzo bo lubie pierdloki z ikei.
Sylwia do kupienia na katarek jest otrivin.Musisz powiedziec ze dla dzieci, on jest chyba 0,05% adla doroslych jest 0,1 chyba.W kazdym razie dobry i pomaga, tylko musi byc ten nizszy dla dzieci.
 
reklama
Dzień dobry!!!! Ach, słonko :-D!!! Zaraz na jakiś spacerek mykamy hihihi... Ja tu widzę, że hytry plan już szykujecie na mój powrót do Polski :dry:, ale Wy zapominacie o jedej rzeczy - to, że ja będę w Polsce nie oznacza, że nie będziemy w kontakcie - tylko wtedy już real odpada :sorry2:... Także głowa do góry!!! A, no i jeszcze przecież nie lecę to co się martwicie ;-)!!!
Sylwisko22, nam pediatra odradziła ten Otrivin, podobno tu nie ma odpowiedniego rozcięczenia dla takich maleństw, i kazała kupić NASOSAL 10 ml (po 1 kropelce do noska) - skuteczny :tak:!!! Gastone, super pokoik do zabaw! Megan234 i Justysia21, udanego wypadu!!!

Miłego dnia Wam życzę i do wieczorka :-)!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry