reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien dobry
olivca dziekuje za propozycje lekow:)na razie mam swoje.....dzis juz lepiej ale za to znow wczoraj bolala mnie glowa i cala nic....masakra......jak tak dalej pojdzie to nie wiem co zrobie...mierzylam cisnienie wczoraj i wyszlo mi 98/50.......albo cos nie tak z tym cisnieniomierzem albo ze mna....zawsze bylam niskocisnieniowa ale bez przesady....
uciekam do obowiazkow....
bede pozniej
 
reklama
dzien dobry dziewuszki!!!znowu poniedzialek!!!
aga ja tez mam czesto bole glowy,ale mi zazwyczaj pmaga krotka drzemka,a ty widze meczysz sie strasznie :(biedulka!!!
mam takie pytanko,jak juz pisalam moj łobuz jest chory,ma przepisany antybiotyk do czwartku,ale on juz od wczoraj moim zdaniem jest zdrowy,nie ma zadnych objawow choroby...no i tu to pytanko..mam mu do konca dawac antybiotyk,czy przerwac dawanie???pytam bo on ma dopiero 2 raz antybiotyk i nie wiem jak to z nim jest :) dzieki!!!
a co do tego sniegu to ja go tez nie widzialam :( papapa
 
Dzien Dobry :D Ja dzis pierwsza bo mnie maz obudzil na ogladanie sniezycy.....obejrzalam i teraz topnieje, mam nadzieje ze zostanie troszku zeby Stasiu mogl zobaczyc.
Megan - nie bedzie jazdy - bo miedzy jednym a drugim postem jest przerwa 3 godzinna :D takze spij spokojnie... :D
Milego dnia :D:-):-):-):-):-)

Snieg? U nas w Ennis piekne slonce, tylko ze zimno, narazie - 2 :-)

dzien dobry dziewuszki!!!znowu poniedzialek!!!
aga ja tez mam czesto bole glowy,ale mi zazwyczaj pmaga krotka drzemka,a ty widze meczysz sie strasznie :(biedulka!!!
mam takie pytanko,jak juz pisalam moj łobuz jest chory,ma przepisany antybiotyk do czwartku,ale on juz od wczoraj moim zdaniem jest zdrowy,nie ma zadnych objawow choroby...no i tu to pytanko..mam mu do konca dawac antybiotyk,czy przerwac dawanie???pytam bo on ma dopiero 2 raz antybiotyk i nie wiem jak to z nim jest :) dzieki!!!
a co do tego sniegu to ja go tez nie widzialam :( papapa

Antybiotyk powinno sie zawsze wybierac do konca.Nawet jesli maly juz zdrowy powinnas skonczyc.I pamietaj o jogortach w czasie kuracji koniecznie.:-)

No a ja grzecznie sie witam coprawda na koncu i uciekam bo mm troszke dzis pracy.
 
ja dzisiaj ostatnia!!!
czekam na tą pielęgniarkę!!
Natalka antybiotyk bierze się zawsze do końca!
słonko ładnie świeci,ale zimno jak cholercia!!
miłego dzionka
 
no nie dziewczynki nie jesteście ostatnie :zawstydzona/y:
dzieńdoberek piękna spacerowa pogoda:-D
ja jak zwykle zwlokłam się góry po 10-tej :nerd:Bąbelek dał mi pospać
 
i jeszcze ja, w nocy spania nie mam to rano ciężko się wydostać z wyrka:rofl2:
Witam Kochane dzisiaj słonecznikowo jak widać za oknem:-D
 
dzien dobry dziewuszki!!!znowu poniedzialek!!!
aga ja tez mam czesto bole glowy,ale mi zazwyczaj pmaga krotka drzemka,a ty widze meczysz sie strasznie :(biedulka!!!
mam takie pytanko,jak juz pisalam moj łobuz jest chory,ma przepisany antybiotyk do czwartku,ale on juz od wczoraj moim zdaniem jest zdrowy,nie ma zadnych objawow choroby...no i tu to pytanko..mam mu do konca dawac antybiotyk,czy przerwac dawanie???pytam bo on ma dopiero 2 raz antybiotyk i nie wiem jak to z nim jest :) dzieki!!!
a co do tego sniegu to ja go tez nie widzialam :( papapa
Witam dziewczynki:)) Widze że dużo się tu działo jak mnie nie było ale cóż mężusiem trzeba się zająć jak jest w domciu HAHAH .A co do antybiotyku to napewno musisz go podać w całości ponieważ to jest bardzo złudne teraz Ci się wydaje że maleństwu nic nie jest a jak przerwiesz kuracje choroba może powrócić:( Sama to przerobiłam:)) A tak apropo nie zauważyłyście że tutaj nie przepisują żadnych syropków tylko antybiotyki??Jak mieszkałam w Polsce to dodatkowo dostałam jakiś osłonowy Laksid,syropki na kaszel na gardełko czy coś do noska a tu nic ??Nie wiem może do złego lekarza chodze..
 
reklama
mi na szczęście drobne przeziębienia Susaah udaje się leczyć domowymi sposobami!!jeszcze (odpukać)nigdy nie była tak chora,żebym musiała z nią iść do lekarza!!
 
Do góry