reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry!!! Pogoda faktycznie do kitu :baffled:... A miałyśmy z Megan234 iść dziś na spacerek, ale ani aura nie sprzyja ani zdrowie Kobitek (zdrówka jeszcze raz!!!!!)! Aaa i tym swoim płakaniem z byle powodu czy też bez powodu się nie martwcie - to sprawka hormonów, przejdzie :sorry2:!!! Dzielna z Ciebie mamusia, wiesz...

Pozdrawiam, miłego dnia ;-)
 
reklama
czesc dziewczynki ja mam pytanie co do tego odliczenia wynajmu chodzi o to ze ja od ponad roku wynajmowalam domek ale od czerwca tego roku zmienilismy i wynajmujemy apartament i jak mialabym to zrobic??i jeszcze jedno czy ginekologa z medipolu tez moge odliczyc nie mam karty medycznej???pozdrawiam w ten piekny dzionek...
 
cześć dziewczynki!!no właśnie jestem chora jak cholera,moja starsza córcia też!!!do tego ta pogoda no i....ciągle rycze!!!poprostu non stop!!!Książe patrzy na mnie jak na wariatkę!!niby mnie pociesza,a skutek ma to odwrotny,bo wtedy więcej wyje!!
dzięki Krycha!dzisiaj ja jestem na maxa aspołeczna i żygać mi się chce na samą myśl,że jeszcze przyjdzie dzisiaj ta pielęgniarka!!spałam całe 4 godz i przespałabym się teraz ale ona przychodzi ok 11!!
ahhh wszystko do dupy!!!!
 
cześć dziewczynki!!no właśnie jestem chora jak cholera,moja starsza córcia też!!!do tego ta pogoda no i....ciągle rycze!!!poprostu non stop!!!Książe patrzy na mnie jak na wariatkę!!niby mnie pociesza,a skutek ma to odwrotny,bo wtedy więcej wyje!!
dzięki Krycha!dzisiaj ja jestem na maxa aspołeczna i żygać mi się chce na samą myśl,że jeszcze przyjdzie dzisiaj ta pielęgniarka!!spałam całe 4 godz i przespałabym się teraz ale ona przychodzi ok 11!!
ahhh wszystko do dupy!!!!

No, Maleńka, mi tu jakąś deprechą zalatuje!!!!!!!!!! Strasznie żałuję, że nie mam z kim Pyzy zostawić, bo przyszłabym z małą butelką winka i posiedziałabym troszkę z Tobą, ale niestety... Musimy Ci wystaczyć sieciowo - damy radę????????????
 
Megan no co Ty, :szok:z dwojga złego lepiej być chorym teraz, tym bardziej że nie karmisz niż jak byłaś w ciąży..:blink:. i ja się nie zgadzam na aspołeczność bo mam pytanie do Ciebie-no chyba że mnie dzisiaj olejesz to będę znowu pytała. otóż jakie dokumenty musisz przedstawiść w irlandzkim urzędzie do zawarcia małżeństwwa i ile się na to czeka? :confused:
Sylwisko ja wiem że potrzebujesz nr ppsa od landlorda i aktualnie trzeba tam mieszkać, chyba musiałabyś zapytać w taxie a może dziewczynki więcej wiedzą
Martuana a w której części Limeriku mieszkasz? Bo ja przed 2gą nie mogę wyjść bo do szkoły rodzenia jadę się zapisać-tak przy okazji pytałam kiedyś ale nikt nie odpowiedział a to niemożliwe że żadna nie chodziła, czy ta szkoła rodzenia jest dokładnie w szpitalu?
 
ja bylam w szkole rodzenia ale tylko 2 razy;-)tylko tyle ze jestem z shannon wiec zajecia byly w shannon a w limerick sa chyba przy szpitalu jak sie nie myle.a jesli chodzi o ta szkole to moim zdaniem jak ktos nie zna jezyka dosc dobrze to to niestety strata czasu ja bylam 2 razy i zrezygnowalam bo napoczatku sa wyklady a pozniej sie cwiczenia zaczynaja z lalka itp i do tego trzeba partnera amoj maz niestety do 19.30 pracowal i tak glupio bylo chodzic samej ale i bez szkoly sie obeszlo...
 
ja bylam w szkole rodzenia ale tylko 2 razy;-)tylko tyle ze jestem z shannon wiec zajecia byly w shannon a w limerick sa chyba przy szpitalu jak sie nie myle.a jesli chodzi o ta szkole to moim zdaniem jak ktos nie zna jezyka dosc dobrze to to niestety strata czasu ja bylam 2 razy i zrezygnowalam bo napoczatku sa wyklady a pozniej sie cwiczenia zaczynaja z lalka itp i do tego trzeba partnera amoj maz niestety do 19.30 pracowal i tak glupio bylo chodzic samej ale i bez szkoly sie obeszlo...
oj Sylwunia to mnie zmrtwiłaś troszkę bo mój N. będzie mógł ze mną chodzić może co drugi tydzień, też właśńie przez pracę, cholercia:-( Ale może jakieś koleżneczki go zastąpią, mam kilka chętnych:) Jakoś będę musiała przetrwać te wykłady bo ćwiczonka mnie najbardziej interesują;-)
 
depreche stwierdzoną przez lekarza miałam raz w życiu!!po stracie pierwszej ciąży(jak Kuba zmarł jakoś się trzymałam)!!chciał mi przepisać LIT czy jak to się nazywa,ale dałam jakoś radę sama!!!
teraz mam nadzieję,że przejdzie samo!!bo przecież mam cudowną rodzinkę!wkońcu będę miała ślub z Księciem z Bajki!!moja mamka przylatuje 6 kwietnia!!czego więcej chcieć od życia??w teorii jestem świetna,ale z praktyką jakoś dzisiaj gorzej!!

Olivca do ślubu potrzebujesz(mówimy tylko o cywilnym)akt urodzenia pełny-przetłumaczony,2 dokumenty ze zdjęciem i w moim i Księcia wypadku przetłumaczony wyrok sądu o rozwodzie w pl!!ile się czeka??to zależy moi znajomi czekali miesiąc na termin i pózniej jeszcze miesiąc!!bo to zależy od ambasady(irlandzki urzad stanu cywilnego wysyła zapytanie do ambasady,czy rzeczywiście nie popełniasz bigamii)

łatwiej jest ponoć wziąść przez ambasade!ale ja chce mieć irlandzki dokument(heheh przez 7 lat nie możesz sie rozwieść-5 jeśli nie masz dzieci +2jeśli je masz)!!!
uroczystość wygląda jak w Pl...kobietka gada o zawarciu związku,pózniej słowa przysięgi i podpisanie dokumentów,szampan i do domku-cena 60 e plus za każdy odpis 8 e
 
reklama
Hej Meganka:))Nie załamuj sie!!!Każda z nas przechodzi depresje po porodową:)))Przejdzie przejdzie :))Ja to przechodziłam 3 razy tym bardziej że mężuś do pracy wkońcu musi :wściekła/y:iść:))Ale takie życie:(( Ty masz o tyle lepiej że nie karmisz:) Szczel sobie mocnej kawki i zacznij przeglądać szafeczki z przedciążową odzieżą stań w lustereczku uśmiechnij się a zobaczysz że z każdym dniem będzie lepiej:))ZRÓB COŚ DLA SIEBIE:))))Całuski:)
 
Do góry