reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Czesc dziewczeta:-)
Olivca ja tez nie chodzilam do szkoly rodzenia,bo ja nawet o nia nie zapytalam a polozna powiedziala mi o niej jak juz bylam wysoko w ciazy ...takze bylo juz za pozno.Co do dzisiejszej wizyty u mnie to dziewczynki sorki ale mam dzis i jutro gosci popoludniu (wczorajsze urodzinki meza) no i kuuuuupa sprzatania i znowu pol dnia przy garach.Macie moze jakies przepisy na dobre i szybkie salatki?
Martuana jak glowa dzis?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martucha dzięki!!!przejrzałam już prawie całą szafe i najśmieszniejsze jest to,że we wszystko się mieszcze!!miałam nadzieję,że to mi poprawi humor,ale ciężko mi to idzie!!mam nadzieję,że w niedziele spędze miły dzień z Księciem(myślimy o jakiejś wycieczce)!!
 
spoko cytrusku, umówimy sie na przysżły tydzień. Mnóstwo sałatek:
1. Ogóreczki świeże pokroić, cebulę na długie paseczki, podsmażyć kawałeczki kurczka ale koniecznie muszą być w panierce, w tesco można dostac takie krążki kurczakowe już opanierowane, śmietanka, sól, pieprz-nasz przebój
2. Pomidorki pod pierzynką: poroić pomidorki na ćwiartki, mnóstwo sera żółtego zetrzec na wierzch, zalac majonezem rozmiesznaym z jogurtem i czosnkiem, dużo czosnku:) a, no i posolone-tez bomba dla moich gości
3. Sałatka z zupki chińskiej- podsmazyć makaronik z zupki chińskiej na patelni, dodać kawałki kurczaka, kapustkę pekińską, gotowane jajeczka, ogórek korniszony, niektórzy dodają jeszcze oliwki i wszystko zymiesza cosem który robię z jogurtu ananasowego i majonez- bardzo dobra
4. Kurczak z ryżyem, kawałkami ananasa, kukurydzą -też niektórzy dodaja rodzynki i ten sam sos co poprzednio-jogurt ananasowy z majonezikiem. WŁOLA

Megan Ty szczęściaro, tydzień po porodzie we wszystko się mieścisz jejku jak ja bym tak chciała ... ale ja gruszka nie mam tego szczęścia bo mimo że schudłam opony mi się wielkie robią-paradoks no nie?
 
Cytrusku:)) głowa pobolewa ale mniej niż wczoraj:))) Wziełam się za sprzątanie i pomaga na złe samopoczucie i tą straszną pogode:(((Właśnie też segreguje ciuszki (te w które sie już nie mieszcze:(:) ) a jak patrze za okno to nie chce się wychodzić a tu zakupki do zrobienia:))) Więc mam nadzieje że się wypogodzi a ja się po południu przejde do Tesco:)))
 
A co do sałatki to moja ulubiona i najszybsza jaką znam::pORA pokrojona Kukurydza z puszki wymieszj z majonezem i śmietaną jak dla mnie i znajomych rewelacja u mnie jej nie może braknąć możesz dodać gotowane jajko ale ja nie przepadam:))) A co do tycia ja przy każdej ciązy tyje 20-30 I WIĘCEJ rekordem jest 2 ciąża po której ważyłam 110 kilo a potem musiałam przez rok tracić55kil.Masakra także Megan gratulacje jesteś szczęściarą:)))
 
Martucha dzięki!!!przejrzałam już prawie całą szafe i najśmieszniejsze jest to,że we wszystko się mieszcze!!miałam nadzieję,że to mi poprawi humor,ale ciężko mi to idzie!!mam nadzieję,że w niedziele spędze miły dzień z Księciem(myślimy o jakiejś wycieczce)!!
megan ciesz się ciesz ja wchodzę tylko w 1 parę dżinsów z przed ciąży:szok: a bąbel ma już 3 mies:-D
 
spoko cytrusku, umówimy sie na przysżły tydzień. Mnóstwo sałatek:
1. Ogóreczki świeże pokroić, cebulę na długie paseczki, podsmażyć kawałeczki kurczka ale koniecznie muszą być w panierce, w tesco można dostac takie krążki kurczakowe już opanierowane, śmietanka, sól, pieprz-nasz przebój
2. Pomidorki pod pierzynką: poroić pomidorki na ćwiartki, mnóstwo sera żółtego zetrzec na wierzch, zalac majonezem rozmiesznaym z jogurtem i czosnkiem, dużo czosnku:) a, no i posolone-tez bomba dla moich gości
3. Sałatka z zupki chińskiej- podsmazyć makaronik z zupki chińskiej na patelni, dodać kawałki kurczaka, kapustkę pekińską, gotowane jajeczka, ogórek korniszony, niektórzy dodają jeszcze oliwki i wszystko zymiesza cosem który robię z jogurtu ananasowego i majonez- bardzo dobra
Olivca narobilas mi smaka ta pierwsza salatka mniam mniam chyba ja zrobie zawsze cos nowego,tylko mi powiedz tam majonezu nie dodajesz zadnego?a smietanka ma byc slodka?A pomidorki z sosikiem czosnkowym posypane serem to juz znam i sa moje ulubione.Dzieki kochaniutka;-)
Ale mi sie nic niechce...bleeeeeeeeee
 
Mnie tez sie dzisiaj nic nie che, posprzatalam chalupe i czeka mnie gora prasowania..od tygodnia sobie mowie aaa jutro..
Megan ty masz tyle nergii i zapalu a ciebie depresja bierze?? Kobieto glowa do gory!!!Hormony wroca na miejsce i bedzie dobrze.A propo pielegniarki, a czemu ona przychodzi do ciebie codziennie?
Do mnie przychodzila raz w tygodniu.

Marta
jak ci sie udalo tyle zrzucic w rok??? Szok!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A co do sałatki to moja ulubiona i najszybsza jaką znam::pORA pokrojona Kukurydza z puszki wymieszj z majonezem i śmietaną jak dla mnie i znajomych rewelacja u mnie jej nie może braknąć możesz dodać gotowane jajko ale ja nie przepadam:))) A co do tycia ja przy każdej ciązy tyje 20-30 I WIĘCEJ rekordem jest 2 ciąża po której ważyłam 110 kilo a potem musiałam przez rok tracić55kil.Masakra także Megan gratulacje jesteś szczęściarą:)))
Wiem,wiem kochana ze baaaaardzo lubisz salatke z pora:-DJa swoja droga tez,niektorzy dodaja jeszcze wedline do tego ale ja najbardziej lubie por z kukurydza i majonezikiem a moje dziecie sama kukurydze z puszki:baffled:
 
Do góry