reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a ja w dodatku muszę iść w tą pogodę na poczte!!!ale wracając może sobie jakąś małą szmatkę sprawie??myśle o spodenkach w kant,ale nie całych czarnych tylko jakieś paseczki,albo krateczka?!do tego biała koszula i kamizelka(jak od garnituru)i będę znowu wyglądać jak człowiek!!
pocieszające jest to,że cycki już nie są takie twarde i choć nadal mam gorączkę(może przez przeziębienie)to chociaż one mniej bolą!!!
a co do mieszczenia się w ciuchy hehe to z Susanaah było tak śmiesznie,że jak wychodziłam ze szpitala to powiedziałam Księciu,żeby mi przywiózł ogrodniczki,ale nie ciążowe!!no i przywiózł,ale na udach się zatrzymały hihih przez 2 miechy czekałam,żeby zmieścić się w ciuszki,a teraz raz ciach i na następny dzień juz miałam ulubione spodnie na dupie!!!
 
reklama
hej dziwewczynki

Olivca bede Ci bardzo wdzieczna jesli sie zapytasz a jak sie nie uda to potowazysze Tobie jak mezus nie bedzie mogl :tak:

Madzia nie lam sie.... a zreszta znajac Ciebie to Tobie do jutra przejdzie....:tak: trzymam kciuki

w Pl za oknem tez szarawo ale na szczescie nie pada deszcz za to snieg by mogl spasc.....

Jutro jedziemy na narty do czech.... no ale ja niestety z gorki z dziecmi bede zjezdzac bo tam na normalnym stoku to jak wariaci jezdza..... no i w ostatecznosci sanki mi pozostaja hihjihihi jeszcze mam w piwnicy z dziecinstwa takie narto sanki.... mam nadzieje ze nam sie uda ten wypad :-D

buziaczki i milego dzionka kobitki
 
ja do szkoly rodzenia poszlam w 33 tydodniu dopiero a zajecia byly raz w tydodniu po 2,5 godziny.MEGAN ty masz depreche no co ty masz zdrowe cudowne dzieci prawie meza ;-)no i w ciuchy sie miescisz ja juz 5 miesiecy po porodzie i w 2 pary spodni z przed ciazy wchosdze ciagle jeszcze 7 kg do stracenia a waga od dluzszego czasu stoi w miejscu maz od wtorku w delegacje do wexford czy cos takiego bedzie tylko w weekendy ja do pracy mamusia we wtorek do polski wraca i na dodatek nic mi sie jakos nie chce to sa powody do deprechy:tak:a jednak jakos sie musze trzymac...pozdrawiam was wszystkie
a pielegniarka byla u mnie raz jak Wiktoria miala 4 dni
 
tak przy okazji pytałam kiedyś ale nikt nie odpowiedział a to niemożliwe że żadna nie chodziła, czy ta szkoła rodzenia jest dokładnie w szpitalu?

Ja również nie chodziłam, zdałam się na naturę :-p!!!


Matkoooo, ale Pyza dziś marudzi, ojojoj :szok:... A tu pogoda do D, głowa mnie boli, mąż jeszcze w pracy :-(... A ja nie mogę się napić kawki na odprężenie :dry:, zostaje mi tylko herbatka z soczkiem, ale dobre i to ;-)!!!!!

Megan234, Ty w domu siedź i się kurujcie a nie na pocztę będziesz biegać!!!!!!

A jeśli chodzi o pielęgniarki, to do mnie przychodziła, ta ze szpitala, przez prawie cały tydzień (oprócz czwartku; wyszłam w niedzielę), a później jeszcze dwa razy pojawiła się ta środowiskowa i to wsio :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie srodowiskowa byla 2 razy w tym raz doslownie na minute bo mala spala,potem przyszla jeszcze raz jak Jula miala ok 3 miesiecy bo byla po operacji:-(

Przydalby mi sie kopniak w tylek zeby sie ruszyc z tej kanapy:baffled:
 
Olivca [/B]narobilas mi smaka ta pierwsza salatka mniam mniam chyba ja zrobie zawsze cos nowego,tylko mi powiedz tam majonezu nie dodajesz zadnego?a smietanka ma byc slodka?
Cytrusku taką naszą polską śietankę jak najgęstszą, czyli wiesz ten ich sauer cream w zielonym pudełeczku:) :happy:
Justyś już sobie spisałam Twoje dane z nk więc nie zapomnę się zapytać..ale swoją droga fajnie byłoby miec takie stałe towarzystwo tam, więc tak czy inaczej będziemy chodziły razem:D:rofl2:
 
reklama
ale wiecie,że ja muszę mieć pod górkę!!więc do mnie przychodzi codziennie w dodatku z praktykantką i we 2 robią tą samą czynność 2 razy!!2 razy badają mnie i dziecko!!z Susanaah nie były takie nadgorliwe!!!
na pocztę muszę iść bo muszę wysłać kaskę facetowi za nagrobek teścia!!!bo to tak jest jak się coś na ostatnią chwilę odkłada!!!no i teraz idę w deszcz!!!
a co do Marty przytycia to oooo zmoro!!!!to kawał fajnej laski,ale jak widziałam zdjęcia po tamtej ciąży to nie wierzyłam,że to ona!!a miała tam 20 pare latek!!!
 
Do góry