reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Widze ze ranne ptaszki z was dziewczyny.Na razie sledze wasze posty,bo jako nowa troche zagubiona jestem.Mam pytanko czy spotykacie sie tak calkiem prywatnie na kawusiach jakis?


Matko, gdzie ja mam głowę - oczywiście bardzo miło Cię poznać Cytrus!!!!! Sorki, ale dziś zaganiana jestem :baffled:... Czasem się spotykamy ;-)! Napiszesz coś więcej nam o sobie i może jakies namiary na NK jak masz konto - bardzo lubimy poznawać nowe mamusie, hehehe...

Megan234, trzymam kciuki i się nie daj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spadam do Pyzy, buziak :sorry:
 
reklama
Krycha nie zarzam się dać,ale wiesz,że ja już z nimi nie mam siły!!chociaż mój gp jest naprawdę ok!może nawet Susanaah dzisiaj zaszczepie przeciw pneumokoką,bo ponoć jest nieobowiązkowe,ale darmowe,więc warto!!
 
dziewuszki i moj brat dzisiaj chyba nie przyleci a tak sie cieszylam na to spotkanie..... odwolali wszystkie loty z wroclawia..... tylko ze inne linie podstawily autokary i odloty sa z innych miast, a rayanair oczywiscie nic... wielkie gowno <przepraszam za wyrazenie ale taka prawda> no i jeszcze do przebukowania kolejka ze chyba sie jutro dowiem czy cos zalatwili czy nie....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc zainstalowalam ten program do dzwonienia mam nadzieje ze tym razem po 3 tel mi sie nie skonczy.ja tez taka rozkojarzona dzisiaj WITAM CYTRUS...pozdrawiam was,krycha a jak twoja mala sypia w nocy bo mojej sie cos popsulo od 3 nocy cos kiepsko spi
 
justyna aine tez miala wczoraj wrocic tez z wroclawia i odwolane loty byly.....kupila bilet na sobote daj boze wroci ....podobno byl tam facet ktory 3 raz probowal leciec i 3 raz pod rzad odwolywali lot....oczywiscie ryinare:)
 
ja ciebie również witam cytrus :)
kurcze moja siostra z szwagrem miala dzisiaj przyleciec ale im samolot z wroclawia odwolali...teraz probuja sie wogole dowiedziec dlaczego bo jak zawsze nic nie wiadomo!
a co do ciazy to dla mnie przyjemny stan,z dominikiem nie mialam zadnych dolegliwosci,teraz jest inaczej...mialam(bo naszczescie juz minely)mdlosci ale nie poranne tylko wieczorne!blam zmeczona na maxa i ciagle spiaca!ale teraz odpukacc jest super!!!brzuszek juz sie zaokragla!!a mezus spelnia moje zachcianki(wczoraj mi wiczorkiem nalesniki smazyl :) ).
megan powodzonka!papapa
 
reklama
natinke to ciesz sie ze mdlosci minely bo u mnie jak na razie pan kibelek wiedzie prym:) rano,po poludniu,wieczorem a czasem i w nocy tez potrafi mnie zawolac wrrrrr
ciesze sie bo nie mialam wogole ochoty na jedzenie!wszystko mi sie stawialo :wściekła/y:
ale ponoc to znak ze dzidzia sie dobrze rozwija:-)a ty sie trzymaj tobie tez pewnie nie dlugo minie !!!!!!!!!!!
 
Do góry