reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
aine wlasnie przyslala mi eska.....kazala was pozdrowic wszystkie serdecznie:):):)
madzia pytala o ciebie.....powiedzialam zes w dwupaku jeszcze i ze termin ci wyznaczyli na 14 luty....mam nadzieje ze jak wrocisz od gp to powiesz nam cos madrego na ten temat.....:)
 
Was zostwic na chile i tak sie rozgadacie ze potem przeczytac wszystiego nie mozna. Zagladam bo chialabym wiedziec co u megan, ale wide ze jeszcze nie wrocila?
Dziewczyny mowice ze loty odwoloali? A z jakiej przyczyny nie wiecie? Pogodowej? nie ciekawie co..?
A my dzis bylismy w gosciach,pobawic sie troche, babel zjadl zupke i spi.Ja upieklam ciacho i szkam az wystygnie i orzloze kremem i malinami.Mniam zachcialo mi sie i musialam.buziole do pozniej.
 
a co do Megan pewnie sie niebawem odezwie bo byla u gp i wszystko ok ma czekac do poniedzialku a zreszta jak bedzie chciala to wam sama wszystko napisze...w kazdym badz razie jeszcze nie rodzi :-D:-D
 
reklama
Matko kochana, jaki tu dziś ruch, hehehe... Czytam i czytam, bo strasznie do tyłu jestem :sorry:... Łeb mnie dziś boli, chyba zmiana pogody będzie czy co...

To już się pogubiłam - kiedy Aine do nas w końcu wraca?????? Sylwisko22, Pyza w nocy śpi różnie, ale przeważnie budzi się co 3 - 3,5 godziny, a na nogi nas zwala koło 07.00, czasem wcześniej (jak np. dzisiaj, o 06.30). Ale wzięliśmy się na sposób i albo ja "dyżuruje" przy niej rano i dajemy pospać mężowi, albo on (i dzięki temu spałam dziś do 09.30!!!!!). Tylko nie zapominaj, że Oliwa jest na innym mleczku i częściej dojada, ale nie poddajemy się z tą butlą - nadal ćwiczymy ;-)!!!!!

A gdzie Megan234???????????????????? Myślałam, że tu już jakiś raporcik jest a tu lipa :baffled:... Ozwij się Kobieto, bo osiwiejemy przez Ciebie!!!!!!!
 
Do góry