reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Jestem juz,obiadek musialam zrobic i ululac moja kruszyne bo dzis jakos ma dzien na szlenstwa i tance:-D.A co do mnie to mieszkam na dooradoyle i siedze w domu z mycha moja.Chcialabym juz isc do pracy ale w tej chwili to baaaaaaaardzo ciezko jest cokolwiek znalezc:-(.Tak wiec zeby nie zwariowac:baffled: szukam nowych zajec.A wy dziewczyny gdzie mieszkacie?Kurcze nieumie wstawic suwaka z Julci urodzinkami:oo2:
 
reklama
Natinke moj braciszek jutro z krakowa leci przebukowal za darmo.... no tylko do krakowa troche daleko.... z wrocka nastepne loty byly dopiero we wtorek a on na srode ma powrot wiec czeka go po dzisiejszym ciezkim dniu jeszcze ciezszy dzien jutro.... no ale najwazniejsze ze przyleci..... a moj mezus jutro znowu wolne no bo trzeba szwagra z lotniska odebrac :tak:

cytrus ja tez na dooradoyle mieszkam, gdzie dokladnie mieszkasz.....
 
Eeeee, to wcale niedaleko;-)ja mieszkalam w twoich okolicach.A jest tu ktos jeszcze z naszych okolic?

no aj tez mieszkalam na ballycummin:-)a 312 jezdze dalej bo do mnie tylko ten autobus dojezdza.A sorki za ten pwtarzajacy sie post ale cos mi sie tu pomieszalo:crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry