reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
aga_irlandia nie wiedziałam, że już tyle przeszłaś :zawstydzona/y: (i ja się naczekałam na dziecko) ja miałam do 14go tyg całodobowe mdłości, chyba wolałabym powarczeć na kibelek może wtedy i ja nie przytyłabym tyle:eek: a jak tam brzuszek rośnie?
megan ja przenosiłam 10dni, i wyciągali Bąbla na siłę (próżnociągiem) bo mu tam było dobrze hehe
 
Ostatnia edycja:
Aguś będzie dobrze, tyle energii co ty w sobie masz kobietko to dobrze że się dzielisz z nami na forum:) Ale włąśńie przez najbliższe dwa tygodnie tylko leż i objadaj się ulubionymi smakołykami, co tam waga (i tak nie wierzę że masz coś do zrzucenia).
A z voip cheapem to jest tak: można zatankować konto i wtedy rozmów już nie przerywa, można to zrobić wysyłając smsa-za 2 eu dają 7 dni darmowych rozmów, ja płacę kartą kredytową 10 eu i mam na pół roku darmowe -całe szcześć miesięcy a pieniążi i tak można wykorzystać wysyłając smsy lub w razie potrzeby dzwoniąc na komórkowe do polski lub gdzie tam potrzebujemy. Ale w tamtym tygodniu koleżanka otworzyła swoje konto, zatankowała i dali jej tylko 90 dni a nie 180 więc nie wiem czy się zmieniło i potem za okres użytkowania jest dłużej? Tak czy inaczej według mnie to najlepsza sprawa pod słońcem jeśłi chodzi o telefonowanie za darmo na stacjonarne do całej europy
 
MEGAN i na ciebie przyjdzie pora:) jak i na mnie mam nadzieje...
ms.marple my juz mamy 3 corki w wieku 14, 11 i 10 lat......teraz pora na synka:) mam nadzieje....jak na razie przekroczylam ten nieszczesny 10 tydzien ( poprzednie 3 ciaze obumieraly wlasnie okolo 10 tygodmia) i dzieciatko zylo....mdlaosci mecza mnie czasem caly dzien i wieczor wiec przynajmniej wiem ze z malenstwem wszystko ok
------------
olivca lezec 2 tygodnie??? no jakos tego nie wyobrazam sobie...rano trzeba porozwozic dzieciki do 2 roznych szkol wrocic posprzatac pietrowy dom zrobic obiad poprac poprasowac( a jest co) odebrac ze szkoly pomoc w lekcjach ech......jak mam czas to poleguje trosze a le na zbyt dlubie lezenie o nie bardzo mam jak liczyc....ale coz...nie narzekam...tak wlasnie lubie:):):)

kasia przepraszam:) :):):):) za post pod postem:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja uważam,że to przecudowny stan!!tym bardziej za pierwszym razem!!choć pod koniec ma się już wszystkiego dosyć!!!!
uwielbiam chodzić w ciąży,nawet nie przeszkadzały mi wymioty,bóle itd!!!ale teraz jakoś ta ciąża jest inna niż 3 pozostałe!!!
mimo,że bardzo chciana,to taka,,,,hmmmm zle odczuwalna?!nie wiem jak to nazwać!!!
 
Widze ze ranne ptaszki z was dziewczyny.Na razie sledze wasze posty,bo jako nowa troche zagubiona jestem.Mam pytanko czy spotykacie sie tak calkiem prywatnie na kawusiach jakis?
 
reklama
Do góry