reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja też uważam że w medipolu konował przyjmuje ( tylko w weekendy co 2 tygodnie),... zreszta opisywałam wizytę u niego wcześniej.... zależy mu na kasie...
jest jeszcze jeden lekarz w Limerick ... może on pomoże.... trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też uważam że w medipolu konował przyjmuje ( tylko w weekendy co 2 tygodnie),... zreszta opisywałam wizytę u niego wcześniej.... zależy mu na kasie...
jest jeszcze jeden lekarz w Limerick ... może on pomoże.... trzymam kciuki

Oki, jeśli jest inny lekarz to super (ja poprostu takiej wiedzy nie posiadam), ale uważam, że tu już żartów nie ma i trzeba działać jak najszybciej i tyle! Nie znam innego, tylko on mi do głwoy przyszedł dlatego tak podpowiadam... Chciałabym jakos pomóc, ale nie wiem jak :no:...

Aha, właśnie się dowiedziałam, że powinnaś podejść do swojego GP i opowiedzieć mu o wszystkim co było w szpitalu, a później żeby on, w Twoim imieniu zadzwonił do szpitala i porozmawiał o Tobie - to jest jego obowiązek!!! Informacja od Irlandczyków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ojej Megan kochana trzymaj się słońce, nie wiem jak jest w Limerick ale do tej pory w jakiejkolwiek sytuacji dot. bólu lub brak czucia ruchów dziecka ciężarne koleżanki niezwłocznie jechały na emergency and accident i tam są przyjmowane, tutaj w Limerick materinity jest osobno ale w Regional hospital Tralee-Kerry i Univeristy hospital na wilton w Corku absolutnie nie zostawią ciężarnej kobiety bez obieki i bez badań-sama tam byłam i pomimo tego co piszecie o "czarnych" ja na szczęście nie miałam okazji trafić na żadnego irlandczyka tylko właśnie na obcokrajowców. Może spróbuj i jedź tam-nie jest lot i troszkę ponad godzinę a będziesz na miejscu.
 
BOZE MEGAN ty idz do tego PL lekarza ja wiem ze to konowal sama chodzilam wlasnie po to zeby sprawdzic czy z dzieckiem wszystko ok bo w szpitalu to nie byli za bardzo wylewni...tylko wlasnie on jest co 2 weekend.lot do Pl jest troche ryzykowny no ale lepsze to niz czekanie na rozwoj wypadkow...14 luty to prawie jeszcze miesiac bez kilku dni a ty juz dzisiaj 4 dzien po terminie jak sie nie myle...Boze ja mialam miec wywolywanie w 10 dniu po terminie wyznaczonym przez szpital Ku...nie wiem jak moglabym pomoc a moze faktycznie jakis inny szpital albo GP albo moze jakis zaprzyjazniony irl cos by pomogl oni jednak na irlandczylow inaczej patrza.albo poprostu wez ksiecia i jedzcie tam razem i zjebaj te pizdy z gory na dol i powiedz ze nie wyjdziesz jak nie udziela ci pomocy no juz nie wiem co pisac szok moj maz sie wlasnie odzywa ze by ich tam pozabijal (pewnie garda by go wyniosla)na miejscu twojego ksiecia przeciez tu chodzi o zdrowie ba nawet zycie twoje i dziecka...
kurcze przykra sprawa z tym szpitalem naprawde jesli mozna ci jakos pomoc to wal...
 
Popieram olivie, moze to jest lepsze wyjscie.A moze my tak tu bazgramy a Megan juz sie gdzies ewakulowala? Jejku przkra sprawa..Co do ginekologa to ja polecam babbke w galway tamtejszej polskiej klinice.Zawsze ona moze cie niezwlocznie skierowac do szpitala w galway.
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczynki za słowa wsparcia!!!poczytuje sobie co piszecie,ale samej jakoś nie mam siły!!!
Plan mam taki....poczekać ze 2 dni zadzwonić do addmision i się dowiedzieć kiedy mój lekarz ma dyżur po czym przyjechać niby rodząca!!!!poprosić o konsultacje z nim!!!i kolejna sprawa w środę mam wizyte u GP,więc poproszę Go o to,żeby mi jeszcze raz napisał kiedy byłam u niego pierwszy raz na wizycie gdzie stwierdził,że jestem w ciąży!!!
bo wg hehe karty w szpitalu mój GP to jasnowidz i wcześniej wysłał list do szpitala niż ja zaszłam w ciążę(różnica tyg między zapłodnieniem wg pakinolki,a wysłaniem listu)!!
narazie więcej pomysłów brak nie licząc tego,że muszę sobie wywołać poród!!!może macie kogoś,kto teraz wraca z pl??potrzebuję olejek rycynowy!!!
 
reklama
Do góry