reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
cześć Krycha!!!
boli mnie cholernie brzuch!!mała depreska,ale ogólnie jest ok!teraz jadę do tesco po jabłka na racuchy!!może też chcesz wpaść???
 
hej hej dziewuszki :-D a ja dzisiaj ranny ptaszek... wstalam z mezusiem jak wstawal do pracy o 7:szok: az sama jestem zaskoczona......

Milego dzionka.... mrozno dzisiaj :tak:
 
cześć Krycha!!!
boli mnie cholernie brzuch!!mała depreska,ale ogólnie jest ok!teraz jadę do tesco po jabłka na racuchy!!może też chcesz wpaść???

Dziękuję za zaproszenie, chętnie, ale nie koniecznie na racuchy... Ja moge dopiero koło 13.00, pasuje? Tylko musiałybyśmy się gdzieś umówić, żebym z dzieciem nie musiała Was szukać, co Ty na to ;-)?

Dzień dobry Aga_irlandia i Justysia21:tak: i reszta mamuś...

Hahahaha, mój małżonek właśnie oświadczył, że też chce na racuchy, hahahahaha!!!!!!!!!!!! A teraz kazał mi się ubierać i leciec do TESCO żeby Cię poznać, hahahaha... Ale go wzięło na nowe znajomości ;)... Faktycznie idziemy na zakupki, może się natkniemy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam was dziewczynki :) megan ciagle mysle o tobie!!!!prezeczytalam ,ze potrzebujesz cos z polski?jak cos to moja siostra tez jutro wraca i moze ci cos przywiesc!!!
dominik dzisaj po dluuugiej przerwie wraca do przedszkola...ciekawe czy bedzie ryk?!oby nie!!
wiecie co...musze sie pozalic na meza.kurcze on jest takim pesymista ,ze juz tego nie moge wytrzymac!w jego firmie wprawdzie nie dzieje sie najlepiej,ale moim zdaniem on narazie jest bezpieczny.A on ciagle marudzi,ze go zwolnia,za jesce miesiac i koniec!jesli ja mam jakies plany siegajace dalej niz miesiac w przod to on zaraz sie zlosci bo mowi,zenie wieadomo co bedzie z praca za ten czas!!Wczoraj wymyslil,ze zaczyna szukac pracy w ...KANADZIE!nie no ja nawet nie mam nic przeciw nowemu karajowi...ale ten juz wysyla cv bo napewno zraz go zwolnia i tu juz nic nie znajdzie!!!i tak juz z 5miesiecy wkolko taka gada!!!wiem,ze to facet i musi sie martwic o przyszlosc rodziny,ale to juz chyba przesada!!!
ufff juz mi lepiej :)))jak sie pozalilam!!!
milego dnia!!!
 
Do góry