reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
No MEGAN niby fajnie ze wracam ale jednak tak zal mi zostawic to moje malenstwo:-(
Mam nadzieje urodzisz juz dzisiaj lub najpozniej jutro...dajmy suwaczkowi jeden dzien:-D
 
Ja też chciałabym wrócić do pracy!!od 2 lat siedzę w domu i przydałoby się trochę do ludzi wyjść!!!no,ale wiem,że jeszcze z pół roczku posiedzę z moją ferajną!!!a jak tam rozmowa ze szwagrrem??
 
Witam sie i ja ranne ptaszki.Ja sie tez melduje.
Megan ta muzulanka to jest jakis czarny koszmar szpitala, kros powinien ja udpic w koncu, mam nadziej ze ktos zlozy na nia skarge, bo ona nie wie , ze kobieta w ciazy to czlowiek a nie bydlo!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
SYLWIA dobrze,że chociaż z mężem doszłaś do jakiegoś porozumienia!!!
GASTONE a Ty miałaś kontakt z tą wariatką w chuście???
znowu dzień ''rozmów z kibelkiem'',ale to nie zatrucie!!!u mnie każda ciąża tak się kończyła,że ostatnie 3 tyg ciągle wymiotowałam!!!!
jestem taka zmęczona i nic mnie nie rusza!!!w pon wizyta!!!!
 
Do góry