reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
krycha tzn, że Oliwia miała bezdech, czy ten czujnik źle zadziałał?
zastanawiałam się nad różnymi czujnikami, radyjkami czy telewizorkami ale na razie Bąbel śpi w łóżeczku z nami, raczej my z nim w jego sypialni a ja mam w miarę czujny sen więc odpuściłam :sorry2:
 
Jesli chodzi o oddech to ja juz wogole mam klapsa na tym punkcie. Jak Nico jest w lozeczku to wlaczam nianie z czujnikiem Angelcare a jak spi ze mna to mam kolejny czujnik Respisense przypinany do pieluszki:tak:
 
krycha tzn, że Oliwia miała bezdech, czy ten czujnik źle zadziałał?
zastanawiałam się nad różnymi czujnikami, radyjkami czy telewizorkami ale na razie Bąbel śpi w łóżeczku z nami, raczej my z nim w jego sypialni a ja mam w miarę czujny sen więc odpuściłam :sorry2:

Miała bezdechy, niemowlaczki tak czasem mają - na 3-4 sekundy a później przeważnie zaskakują, i u nas właśnie tak było! Droga, ale fajna sprawa - osobiście polecam!

Natinke18, fajnie, że już do nas wróciłaś :-)

A ja ze Świdnicy ;), to tak pomiędzy, hihihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczynki ja juz po rozmowie wszystko ok 2 lutego ide do pracy:-)tak troche mi smutno ale dam rade...
jesli chodzi o czujniki to tez dotalam tzn mala dostala od znajomych ale sie popsul i lezy bo oni wyzucili paragon i klops ale tez popieram fajna sprawa ale juz sie przyzwyczailam do zycia bez i ok juz chyba nie bedziemy kupowac.pozdr konflikt z mezem zazegnany na dobre pepowinka odcieta teraz tylko gnojka zalatwic.maz juz po mojej stronie:-Dma sie sposoby hahaha wiecie dobrze o czym mowie...chociaz troche mi smutno ze tak nie bylo od poczatku ale my dopiero 2,5 roku po slubie to moze jeszcze go wychowam...pozdrawiam
a moze ktoras jest z okolic bielska bialej???
 
ja tez sie musze w takie cos zaopatrzyc..... gdzie te czujniki mozna kupic... i czy sa drogie??

Raczej we wszystkich sklepach z rzeczami dla dzieci i na pewno w Argos'ie, a cena - około 100 euro (zależy jaki oczywiście)

Sylwisko22, gratulacje :tak:!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Angelcare 109 euro , Respisense 420 zl ;-)Najwieksze ryzyko jest miedzy 2-4 miesiacem. Mnie tez sie wlaczyl ze dwa razy ale ten przy pieluszczce. Njpierw daje lakka wibracje by pobudzic dziecko do oddechu a jesli to nie zadziala to wlacza sie alarm. U nas skonczylo sie na wibracjach.
 
No, Beakta lepiej napisała :sorry2:! Ja dokładnie nie wiem, do ten czujnik to z Polski przywieziony, ale na prawdę polecam - warte swojej ceny! Ten nasz działa podobnie, najpierw pikania ostrzegawcze a potem alarm, ale taki, że umarłego by obudził - u nas skończyło się na pikaniu :-p...
 
reklama
Do góry