reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

jak Grochem o sciane!!!nie mam juz sil do niego!!!

Spokojnie, 3 tygodnie szybko miną ;-)!!!!! A kiedy przylatuje Twoja mama z bratem? A jeśli chodzi o pobudki to Pyzie się skraca co jakiś czas - jeszcze jakieś 2 tygodnie temu dawała nam pospać do 08.30, teraz śpi do 07.00 - 07.30, a dziś to w ogóle coś jej odbiło :eek:... Mam nadzieję, że jeszcze się jej odmieni, oby!!!!!!


No nie!!!!wyprzedziłyście mnie!!!!!no ale melduję się nadal z brzuchem jako 3!!!miłego dzionka dziewczynki

Oby już niedługo z tym brzucholem :tak:!!!!! Czas najwyższy się rozpakować i tego Ci życzę jak również szybkiego, łatwego, bez powikłań i muzułmanki (też jej nie lubię!!!!!!!!!!!) porodu (tak na wszelki wypadek :-p!!!)

Spadam na śniadanie jakieś, pa
 
reklama
Witam. U mnie najwyzszy czas na ostatnie pakowanie. Juz wiekszosci mam popakowane no ale jeszcze toszke zostalo. Jutro wielkie przewozenie wszystkiego. Odechciewa mi sie jak sobie o tym pomysle. Koszmar...
 
jak zwykle ja witam sie ostatnia:-D mnie jeszcze nie ma kto budzic wczesnym rankiem.... ale juz niedlugo :p
dziewczyny a jak ja trafie na ta mulzumanke:szok: to moze ja zazadam kogos innego.... w koncu mamy chyba takie prawo???
Megan na schody lec bo dzisiaj musisz sie rozpakowac:-D
Beakta mnie tez niedlugo przeprowadzka czeka... tez tego nie cierpie :tak:
 
jak zwykle ja witam sie ostatnia:-D mnie jeszcze nie ma kto budzic wczesnym rankiem.... ale juz niedlugo :p
dziewczyny a jak ja trafie na ta mulzumanke:szok: to moze ja zazadam kogos innego.... w koncu mamy chyba takie prawo???
Megan na schody lec bo dzisiaj musisz sie rozpakowac:-D
Beakta mnie tez niedlugo przeprowadzka czeka... tez tego nie cierpie :tak:

Udało Wam się znaleźć jakieś mieszkanko??? A gdzie jeśli można spytać? W sumie dobrze, że się tak ruszyło z tym cenami (znaczy zjechały w dół), przynajmniej można obciąć troszkę koszta ;-), hihi... A jeśli chodzi o te pobudki to nastaw się, że juz pod koniec ciąży będziesz mniej spała - raczej :sorry:...
 
a mieszkanko na dooradoyle bo tylko tu szukalismy... w sumie to drogie ale jest rent allowance wiec jesli by sie cos w przyszlosci mialo pogorszyc z naszymi zarobkami to damy rade hihihiihhi trzeba myslec przyszlosciowo :p:p:p milego dzionka :)
 
ja właśnie szykuję się do kumpeliki co ma dzidzie w wieku 2 latek i mieszka w domku ze schodami hihi\|!!może te schody mi rzeczywiście pomogą
 
a tu same ranne ptaszki:szok: myślałam, że jak zajrzę to będą wieści ze szpitala ;-)
megan już sie pewnie denerwujesz na te komentarze, co? :zawstydzona/y: ja przenosiłam ciążę 10 dni a pytania o to kiedy wreszcie urodzę doprowadzały mnie do szewskiej pasji :wściekła/y: myślałam, że jeszcze w depresję wpadnę

justysia korzystaj z wolności łóżkowej ;-) pod koniec ciąży nawet spać nie mogłam ani leżeć ani siedzieć ani oddychać :eek:

nie uważacie, że ciąża to dosyć przereklamowana sprawa :confused: ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no widze ze nadal w starym skladzie jestesmy( nikogo ni zabraklo)hehehhe...
megan kochana mam nadzieje ze teraz skoro juz termin na tapecie to karolcia zechce pokazac sie wreszcie netowym ciotkom heheh
a ja wlasnie wciagam pyszne swiezutkie sconsy:) moja kochana sasiadka irlandka co piatek mi przynosi bo je piecze....ale mam dobrze:):):)mniam....
 
Do góry