reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

NATINKE witaj!!!jak tam w drogim kraju??:-D
mi powoli dzień się prostuje!!!1torcik wyglada ładnie zaraz zobacze jak smakuje!!!
teraz chwilka relaksu!!zaraz kąpiel i miły wieczorek z ukochanym!!!tym bardziej,że mała poszła spać
 
reklama
ms.marple ....to właśnie przez tą muzełmankę miałam wiele problemó!!!!!!!!!!!!
możesz poczytać moje poprzednie posty!!ale tak w skrócie to nie umie liczyć wieku ciąży!!i nie umie badać,a i stwierdziła u mnie jakieś dziwne coś,co inny lekarz uznał za totalną bzdurę!!!i wiele innych rzeczy........ale szkoda moich spuchniętych palców na nią!!!!
może podasz nam namiary na NK??my w sumie wszystkie już wiemy jak wyglądamy i miłoby było i Ciebie poznać z twarzy hihihi


tort to jedyna rzecz,która mi dzisiaj naprawdę wyszła!!!ale powiem Wam,że nastrój sobie poprawiłam harcami z Susanaah i Księciem!!!!aż mnie brzuch ze śmiechu boli...efekty niebawem na NK!!!
 
I ja wpadam dziś na chwilkę;)
Mam troszkę rzeczy do pozałatwiania no i wiadomo doszły mi nowe obowiązki...:tak:
A na dodatek mój mąż zaczął nocki <4> i teraz do poniedziałku jak ja mówię będzie bez sensu bo on niby będzie a niby nie < no bo będzie spał w dzień> ale w sumie to i tak mam dobrze bo w tygodniu zawsze jest tylko mnie już wkurza że od roku cały czas nocki wali i zawsze weekend < no ale wdzięczna jestem że ma prace no nie:blink:>
Pozdrawiam i spokojnej nocki
 
co do ciuszkowych zakupów to mnie też poniosło i na wyprzedaży w next kupiłam wszystkiego za dużo później w domu postukałam się w głowę, bo Bąbelek rośnie jak na drożdżach i zapewne części nawet nie zdążę mu założyć :szok: ale te ciuszki są takie słodkie, że chyba większość mam robi to samo :eek:

megan ja już 2 miesiące po porodzie i juz mogę nogę na tyle podnieść, że jak ją zobaczę to nakopię do 4liter :tak:
spadam spać bo niedługo pobudka, do jutra
 
reklama
hehe gdyby nie fakt,że muszę rodzić w tym szpitalu,to i teraz bym ją kopła!!!
ja oczywiście pewnie jak zwykle wieczorny monolog piszę?!
ale powiem Wam,że mój kochany Książę uratował ten dzień!!!i już nastrój całkiem inny!!!hehe wg planu jutro rodzę(udało się nie na ur Księcia-hura),znowu dopadnie mnie schiza i chęć rodzenia!!!
z Susanaah było tak,że powiedziałam już na początku ciąży,że rodzę między 24a 26 czerwca!!udało się Ona jest z 24 choć wszyscy obstawiali 23 bo już 22 wylądowałam w szpitalu z pękniętym pęcherzem!!!i maleństwo urodziło się dzień po Dniu Ojca(też nie chciałam mu prezentu robić)teraz plan był dzień po ur no i zobaczymy co na to Caroline!!!tym bardziej,że niby to dzień terminu!!!!!trzymajcie za mnie kciuki!!!!skurcze miałam cały dzień i uciekły gdzieś,zostały tylko bóle krzyżowe i chęci!!!!
ja jeszcze posiedzę(a właściwie idę biegać hehe-mam nadzieję,że nie zmarznę)ale z Wami się już na dzisiaj żegnam!!!dobrej nocki
 
Do góry