reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Noo to faktycznie trgedia.Jesli chodzi o opieke to ja mysle ze oni poprostu najwyrazniej w swiecie sie nie wyrabiaja.Porodow w poprzednim roku i w tym jest o wiele wiecej niz kilka lat wstecz.Ja popmimo waszych doswiadczen (moje byly bardzo dobre) i tak bede rodzic drugie dziecko tu, bo wole juz naprawde opieke tu niz w moim rodzinnym spitalu w miescie.Mowie dziekuje postoje.
 
reklama
Gastone kochana!!!
ja jeśli jeszcze kiedykolwiek zajdę w ciąże(narazie nie planuję kolejnej-zresztą na kolejne ok 5 lat mam zakaz od lekarza z PL),to ja też sobie nie wyobrażam rodzić gdzieindziej niż tu!!!może macie mnie za wariatkę,bo tak mnie teraz tu traktują a ja nadal uważam ich za lepszych niż tych w Pl!!!!poprostu w irl jest najmniejszy procent umieralności noworodków(choć zdaża się to jak wszędzie niestety)!!!
ale dzięki ich opiece w ciąży z Susanaah wykryli mi bardzo poważną chorobę,w wyniku której najprawdopodobniej doszło do moich poprzednich tragicznych przeżyć!!!
mam też nadzieję,że ich kryzys spowodowany nadmiarem kobiet rodzących się skończy i może powiększą kadre lekarzy i hehhe pokój addmision!!!!
 
Gastone w Pl miałam jeszcze gorsze!!!!
jedno obumarcie płodu-wykryte 2 tyg po tym jak się wydażyło i wszystko zaczeło już gnić!!!
dwa Kubuś,który został zapózno wyciągnięty ze mnie(lekarze mówią,że jeśli miałabym cesarkę Kubuś pewnie by żył!!!)więc nie wiem co jest gorsze to co mnie spotkało w pl czy tu!!!!!!!!!!!!!!!
 
ejjj dziewczyny ja to juz cala w stresie do konca ciazy pozostane..... no masakra poprostu... miejmy nadzieje ze do maja wszystkie urodza i zostane tylko ja............:tak:
 
reklama
czesc dziewczynki.mam pytanie kiedy jest odpowiedni czas na przeklucie uszu u dziewczynek.kiedy wy przekluwalyscie itd???pozdrawiam was i pedzimy do sklepu po skarpety dla meza hahaha:-D
 
Do góry