reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześć dziewczyny, ja tak ekspresowo. jeszcze jestem w PL, u mamy nie mam neta, piszę od koleżanki. trochę poczytalam, ale nie wszystko. tęskno mi za Wami i za Irlandią:)
20 wracamy z małą, buziole!!!
 
reklama
cześć Aine!111
zapomniałam dzsiaij napisać,że JUREK OWSIAK jest dla mnie wielki!!dzięki niemu miałam Kubusia przez 11 dni(leżał w serduszkowym inkubatorze)
 
Masakra, Oliwka jest dziś mega marudna - zwalam to na to szczepienie!!! Ale mam już dość, idę spać... Słodkich snów Kobitki, do klikania, papapa :sorry2:
 
Krycha,to chyba nie przez szczepionkę?!bo moja brąba też marudzi cały dzień i ja też

Może, ja też nienajlepiej się czułam, dziś z resztą jest podobnie, ale myślę, że zmagamy się właśnie z kolejnym skokiem rozwojowym, bo widzę, że Pyza ewidentnie ma zmniejszony apetyt i to marudzenie :eek:, ech... Teraz mój evilek śpi, więc mogłam jakieś śniadanie wciągnąć, hihi...
Muszę Was o coś spytać - strasznie mi zaczęły wypadać włosy, wiem, że to się zdarza, bo porodzie i przy karmieniu piersią - znacie jakiś sposób, lub jakieś bezpieczne tabletki ziołowe, które mogłabym zastosować?

Już po spaniu, wracam na posterunek!!!!!!!

A tak w ogóle to dzień dobry :laugh2:... Miłego dnia, buziaki ;-)
 
Czesc kobitkiMegan a co ci wogole dolega? Zatrulas sie czyms? Mowilas chyba ze wymiotowalas?
KrychA Moj diabelek tez byl wczoraj marudny, nie zwrocilam uwagi czy pelni9 czasem nie bylo.Ale byl okropny.Dal mi popalic.Taki wyjacy dwulatek to nic przyjemnego hihi.
Dzis spedzam czas z mezem,nie otwiera dzis interesu bo pracowal caly weekend wiec troche rodzinie sie tez cos nalezy!
 
reklama
Do góry