reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Megan to masz dobrze;) Ja jakoś śpiąca jestem po wczorajszych męczarniach i nie
mogę dojść do siebie. Co prawda skurcze dziś nie sa tak silne jak wczoraj ale za to
mam wrażenie co najmniej 20kg więcej na krzyżu i jak by mi ktoś w to walił:-(
 
reklama
hahah może masz racje Gastone!!!skoro cały czas na zdwojonych obrotach i nic to może jak się położę i będę leżeć to mnie wezmie
 
hejo, witam z kraju nas Wislą hehe. poczytalam sobie was:) tęskno mi, jednak fajne to forum:) w PL jak to w PL, czlowiek ma plany zeby odpocząc, a trzeba po rodzince sie wloczyc:-D
szybko koncze, bo pisze z neta kuzynki:) trzymajcie się!!!!!
ps. stracilam status forumowej wrożki:-D magda, czemu nie urodzilas ty krejzolko hihih:-D
moni, ciągle pami etam, tak jak i wszyscy z tego forum...dzielna jestes bardzo!! trzymaj si ę...
aga-pozdro dla rodzinki:):) i zdrowka dla ciebie------i dla was wszystkich mamu ski
 
CZESC dziewczynki .
AGA masz racje nie bede zmieniac tej parafiny<chcialam tylko zeby smarowac ja czyms pachnacym>ale jakby mialo zaszkodzic to lepiej nie.
MEGAN ja tez na dietce ojojoj a taki pyszny rosolek tesciowa ugotowala a tu nici.
jestem teraz na diecie kpenhadzkiej...rozne opinie na ten temat slyszalam...
Aine odradzala ale jednak sprobuje moje kolezanki 1)schudla 12kg a 2)7 kg i zadna nie ma efektu jo-jo jak narazie a jednej minal rok a drugiej 3 miesiace.dieta jest dosc drastyczna ale dam rade tak mysle...a do tego brzuszki i skakanka...pas wyszczuplajacy...
A moj maz twierdzi ze mniej jedzenia a wiecej sexu to zadnej diety cud nie trzeba:-D
no nic spadam skakac na skakance...pozdrawiam
 
Aine wierz mi,że wiele bym dała za poród choćby teraz!!!
mam nadzieję,że dobrze bawisz się w Pl??!!
ja zaraz chyba się kładę,choć o dziwo spałam dziś w południe!!!
dobrej nocki
 
reklama
cześć dziewuszki!!
Monisia witaj!!!
ja dzisiaj odnawiam swoje przedciążowe ubranka,czyszczenie bucików i torebek i może farbowanie bluzeczek!!!w pl się udawało!!
 
Do góry