reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja też nie śpie!!!pocichu sobie obserwuję!!dzisiaj to i ja nie mam wogóle energii!!
ale nastrój nie jest taki zły tylko ciśnionko na dworze chyba niskie i do tego te bóle!!może wieczorkiem coś się rozkręci
 
reklama
Witam sie ja,dopiero. Krycha Nico od jakiegos czasu budzi sie w nocy 2-3 razy na jedzonko.A tak go kiedys zachwalalam:), ale mysle ze jest to spowodowane tym ze w pewnym wlasnie takim wieku dziecko daje znak ze juz powoli porzebuje innego jedzonka:) powoli przymierzam sie do wprowadzania obiadkow z odrobina glutenu. Sylwisko ja tez od urodzenia stosuje tylko i wylacznie Oilatum, a glownym tego skladnikiem jest wlasnie parafina:tak: Raz uzylam oliwki i powiedzialam nigdy wiecej. Rowniez do wloskow na glowe uzywam oliatum szampon i nawet nie ma sladu zadnej ciemienuchy. Glowka czysciutka. Szampon uzywam co ktores kompanie. Naprawde szczerze polecam. Justysia spij dziewczyno ile wlezie. Ja uwielbiam spac. Pod koniec ciazy jak juz poszlam na macierzynski to spalam do poludnia:-) wczesniej to trzeba bylo na 9:00 wstawac.
 
a dziewczynki to oilatum to w aptece?? bo jak bede robic wyprawke dla malej to bym sie zaopatrzyla a pozniej juz ten temat moze nie byc poruszany i zapomne o tym specyfiku :)
 
Ja tez jestem mega spioch i tez na macierzynskim spalam przynajmniej do 13.
Teraz to sobie pomarzyc moge..dlatego klade sie czasem, rzadko ale klade po poludniu z malym.Dzis faktycznie niskie cisnienie i mnie rozlozylo.
Beata ja tez razczy dwa na poczatku uzylam oliwki ale powiedzilam nigdy wiecej.Mialam cztrey ogromne butle (dostalam gdzies w promocji)i wykorzystalam dla siebie.Oilarum jest naprawde super.Szampon tez uzywalam ale teraz od niedawna uzywm johnsona, ktory ulatwia rozczesywanie (taki rozowy).Max ma bardzo delikatne klaczki i dluzsze i od innych szamponow robily sie koltuny.Ten jets super.Uzywam tez kremu do buzki oilatum i czasem balsamu i oczywiscie mydla.
Justysia oilatum mozn kupic we wszystkich aptekach.
A co fajne w Polsce tez.
 
reklama
Do góry