reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

No to Agusia cieszymy się z Tobą!!!
zobaczymy czy Ania miała dobrego czuja co do mnie-mówi,że urodzę dzisiaj!!!
toteż u nas w domku dzisiaj w 100% abstynencki sylwek!!!ale potańcówa napewno będzie i tak!!!
 
reklama
megan dzieki....i za eska rowniez.....
trzymam kciuki za ciebie i moze faktycznie urodzisz dzis? ale swoja droga to dzis jakis taki busy dzien mieli normalnie......
ja uciekam ....
goscie dzis przychodza wiec musze przygotowac nieco jedzonka.....
ZYCZE WAM WSZYSTKIM UDANE I LEPSZEGO PRZYSZLEGO ROKU DZIEWCZYNKI....
DO POKLIKANIA
 
JA ROWNIEZ ZYCZE WAM UDANEGO SYLWKA....:) I ZEBY MEGAN SLICZNEGO I ZDROWEGO BOBASKA NA SWIAT WYDALA W DZISIEJSZA SZALONA NOC :):):) BEDZIE TAKI NOWOROCZNY PREZENT :) POZDRAWIAM :*:blink:
 
dzięki justyna!
widzę,że jedynie ja dzisiaj aktywna??ale to zrozumiałe Wy szykujecie się do gości albo na gości,ogólne zabieganie...a ja spokojnie...zrobiłam uroczystą kolacyjkę,ciasta,trochę przekąsek i czekam,aż się moje chore dzieciątko obudzi(nadal przeziębiona)

a i od jutra koniec z niezdrowym żarciem-ja jeszcze z przyczyn wiadomych nie mogę iść na dietę(Książe jednak musi)!!żadnych fast foodów,mało smażonego i zero słodyczy!!mi też takie jedzonko dobrze zrobi!!!choć aż mnie serce boli,że mam się wyżec czekolady,to będę twarda inieugienta dla Księcia (123kg żywej wagii przy mnie przytył 27 kg)
 
Super Aga ze wszystko ok. U nas nie ma gosci w tym roku. Tzn dzieci maja gosci haha a my staruszki po 12:00 spac:-) Rowniez zycze szczesliwego nowego roku wszystkim i megan od jutra tez koncze ze slodyczami!!!!!
 
Ale sie rozpisalyscie.Ja nie zagladalam bo mam gosciwiec wszystko na mojej glowie.Dopiero usiadlam , ale zaraz musze oko pomalowac ijakos sie ubrac, wlasnie ciekawe w co? Wogole myslalam ze wy tez bedzieci enie aktywne a tu prosze tylko ja sie nie odzywalam.Az mnie serce boli hihihi
Jeszcze raz zycze wam Szczesliwego Nowego Roku, aby ten nadchodzacy byl lepszy od poprzedniego!

ps ja konczylam ze slodyczami w zeszlym roku i nic z tego.No dobra ograniczam slodycze!
 
ja musze sie pochwalic ze juz 3 tydz nie jem slodyczy bialego pieczywa i ziemniakow a ost posilek o 17.30 i schudlam 3 kg nie wiem czy to jest duzo czy malo bo to moje pierwsze powazniejsze odchudzanko.
tez zycze wam wszystkiego naj naj w 2009 roku!!!
Aga super ze wszystko ok!!!
JUSTYNKE witam aaa i megan zycze szybkiego rozwiazania

tez juz spadam bo goscie juz w drodze papappappappapaa
 
reklama
dziewczyny ale mialam dzien, wymiotowalam dzis pol dnia jak kot, nie wiem sama po czym....na szczescie juz jest ok, ale bąbelki sobie chyba daruję...
Magda,ja palnęłam , ze dziś urodzisz, i widze, ze Wy tu mnie wszystkie za słowo trzymacie, aż czuję się odpowiedzialna hihih:-D
no dobra, jeśli 'przepowiednia" sie nie sprawdzi, to rzucam słodycze!!!:-Dtaka kara:-D
aga, jeszcze raz gratuluję dobrych wiadomości, fajnie tak wejść w Nowy Rok bez stresu:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry