reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Aine a może zaciążyłaś??ale byłby numer!!!!
mnie bierze co chwilka mam skurcze,ale przed 12 nie wybieram się do szpitala!!!dobra uciekam ,bo wysiedziec nie mogę tak mnie boli!!!
 
reklama
Sylwisko to dobry wynik.!!! Lepiej powoli zrzucac kilogramy bo wtedy nie bedzie efektu jojo:tak: ...ja poki co odstawie slodycze bo to puste kalorie ale cos pozywnego musze jesc bo inaczej Nico nie bedzie mial mleczka...:)
 
Ostatnia edycja:
no i mamy Nowy Roczek!!mam nadzieję,że lepszy od zeszłego!!!ciekawe o której się zwleczecie z łóżek??ja pewnie jak zwykle między 7 a 8!!!miłej zabawy Wam życze
 
a ja też jeszcze zaglądam:-) pakujemy się, bo jutro wylot:)
dziewczyny, wszystkiego dobrego w tym nowym roku:) będę odcięta od neta, ale mam nadzieję, ze o mnie nie zapomnicie przez te 3 tygodnie:-)papapa
 
Dzień dobry kobietki:)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU... OBY BYŁ LEPSZY I PRZYNIÓSŁ NAM DUZO ZDROWIA I RADOŚCI

A przy okazji chciałam Wam podziękowac za te wszystkie miłe słowa które pisałyście na forum. czułam że nie jestem sama. zaglądałam do Was prawie codziennie (to już jak uzależnienie) , ale nie byłam w stanie nic pisac.
dzis jest juz lepiej. pozegnalismy wczoraj naszego synka i chyba poczułam wewnetrzny spokój....

ps. Dziewczyny błagam odwiedzajcie polskich lekarzy... okazało się ,że od conajmniej dwóch tygodni nosiłam w sobie martwy płód. i to że brałam antybiotyki na bolące ucho uratowało mi życie... przeraża mnie to że od 34 tygodnia moje dzieko się nie rozwijalo , a w szpitalu nikt tego nie zauważył (usg miałam w 37 tygodniu).

pozdrawiam
 
reklama
witaj moni....fajnie ze sie odezwalas......
zgadzam sie z beata.....takie rzeczy moga sie przytrafic wszedzie....szkoda ze Ciebie moni to spotkalo.....nikt na to nie zasluguje....przykro mi....
 
Do góry