reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześć Monisia!witam ponownie!!!

ja dzisiaj czuję się fatalnie!!brzuch mnie strasznie boli skurcze mam małe i ogólnie do niczego jestem!!idę się położyć
 
reklama
smutno strasznie czytajac wpisy Moni... to straszne co sie stalo :( wspolczuje z glebi serca....:-(


super jest to forum, juz na bank sie mnie nie pozbedziecie...pozdrawiam i wszystkiego dobrego :)
 
Agniesiu dziękuję za troskę!!choć jak mam być całkiem szczera to strasznie mnie boli!!mam małe skurcze,mała rusza się niewiele(ale rusza),jak chodzę nie jest tak zle ale wystarczy,że usiądę i mnie bierze\!!teraz idę wziąść gorącą relaksującą kąpiel(o ile moje dziecię mi na to pozwoli!!!(susanaah uwielbia wkładać rączki mi do wanny i zabierac pianę
 
No nie pislam posta rano a teraz patrze nie ma mnie.iec zaczynam jescze rz.Witam Panie w nowym roku.Aine wracaj szybciuchno cala i zdrowa.
Monia witaj ponownie i trzymaj sie!
No a ogolnie to taki flaak jestem hih.
 
nic mnie nie wzieło!!
zaraz wyciągam szydełko z szafy i chyba trochę podziergam!!!to bardzo relaksuje,może mnie trochę uspokoi!!!
 
he ja tez wzielam taka cieplutka kapiel.....
swoja droga to sie zastanawiam....znowu mi tak cieplo dzis....dwa dni temu mialam 37 stopni i dzis tez.....hmmmmmm


przekazuje pozdrowienia od aine....dolecieli cali i zdrowi:):):)
 
Ostatnia edycja:
jedyne co mnie wzieło to gorączka!!!
Aga śliczy suwaczek,oby dotarł do końca!!1
Aine też pozdrów ...jednak się myliła i w Sylwki nie urodziłam!!!
Książe jest na diecie i mi go tak cholernie szkoda(cierpi biedny-choć jest twardy0!!!
 
reklama
Do góry