reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

cześć dziewczynki, no i mamy Sylwka:) bąbelkowego wieczoru życzę!! oczywiście nie ciężarówkom, heheh, chociaż..właściwie one też mają bąbelki, tylko inne-w brzuszku:-)
 
reklama
A ja mam cos dla ciezarowek, zebysmy tez mogly babelkowo powitac Nowy Rok
images
:)
 
A ja Wam dziewczynki życzę szampańskiej zabawy dziś,a od jutra...wiele miłości i radości,łez ale tylko tych szczęścia!!!
pomyślnych rozwiązań dla naszych kochanych ciężarówek(ze mna na czele),a tym,które chcą kolejnego dzidziusia,aby udało się zajść!!!
no i wiele siły dla Monisi,która mam nadzieję już niedługo poinformuje nas o kolejnej ciąży!!!
 
dzien dobry
kasia ja juz po 1 wizycie w early pregnacy clinic i dzis kolejna.....robia mi usg co 2 tygodnie i tak sprawdzaja wszystko.biore kwas foliowy i aspiryne tak jak kazali i cierpliwie czekam.dzis kolejne usg i mam nadzieje ze zobacze w koncu serduszko:)
megan....ty to sie masz z tym szpitalem......sama juz nie wiem co o tym myslec....
reszte dziewczynek serdecznie pozdrawiam.
odezwe sie po wizycie
 
Witam!!! Moje dziecię znów budzi się w nocy co dwie godzinki, ech... Nie wiem o co jej chodzi :baffled:...
Aga_irlnadia, czekamy na wieści!!!! Megan234, brzydko Cię w tym szpitalu traktują!!! Ale uważaj na siebie i na dzidzie!!!!!!!!!!! Sylwisko22, domyślam się, że ciężko na rękach nosić taki słodki ciężar, ale dobrze, że rośnie Wam zdrowo Wasza kruszynka ;-)!!!
A tak przy okazji to:
Niech taneczny lekki krok będzie z Wami cały rok. Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009.
(.•´`*.
*.*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
......\~~~~~/.....\~~~~~/
.......\~~~~/.......\~~~~/
........\~~~/.........\~~~/
.........\~~/...........\~~/
..........\~/.............\~/
...........||...............||
...........||...............||
...........||...............||
......./****\........../ ****\

Pozdrawiam i udanego dnia życzę :sorry2:, buźka!!!
 
dziewczyny, Aga mi wczoraj podala namiary na fajny programik do darmowych rozmów na stacjonarne, wkleję i Wam, bo naprawdę jest dobra jakośc rozmów no i za free!! wczoraj już rodzinkę z PL obdzwoniłam hihih. Po 5 minutach na sekundę przerywa, lae żaden problem, łączycie się szybciutko znowu i gadacie:)

Voipcheap | Free voip calls are one step away!


szybko się pobiera i instaluje, naprawdę warto mieć, Agnieszko, dzięki:)
 
co doszpitala...to ja nie chce narzekać!!!
Oni poprostu tu mają inne zdanie na niektóre tematy niż ja,inna mentalność, a będąc tu muszę się z tym pogodzić!!!!
dziwi mnie tylko to,że inaczej traktowali mnie w ciąży z Susanaah a inaczej teraz,ale mam cichą nadzieję,że wiedzą co robią!!!!!

Monisia dzisiaj ostatecznie pożegnała synka(pogrzeb) takiej siły tylko Jej pozazdrościć!!!

idę do garów,w końcu trzeba coś przekąsić w Sylwka skoro pić nie można!!!!


ciekawe jak tam Aga na wizycie?!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry