reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Hejka, Aga dzieks, czuje sie dobrze, wlasciwie to nic nie czuje.... ale mam nadzieje ze juz wkrotce kopniaki dzidzi beda na tyle mocne ze przebija sie przez gruba ochronna warstwe tluszczyku. 9 stycznia mam kolejna wizyte u ginki, a do szpitala dopiero wczoraj zanioslam papiery, troche pozno, no ale....A Ty jak sie czujesz? Mialas juz badanie w early pregnancy....?bo nie doczytalam co i jak??
Megan - trzymam kciuki &&
 
heh śmiechu warte!!!!
ale po kolei!!!
wpadam do szpitala mówie położnej,że zaraz umre z bólu a ta do mnie,żebym poczekała na korytarzu,bo ona teraz czasu nie ma!!(na salce tylko jedna laska i w dodatku siedzi i z nią gada)
dobra w końcu wylazła,zawołała i....nic...nawet ciśnienie nie zbadała,ani do ktg nie podłączyła kazała dalej czekać!!!!
no to ja do niej,że siusiu potrzebuję!!pozwoliła pójść,ale gdybym nie zapytała czy chce sprawdzić mocz to pózniej bym musiała produkować na zamówienie!!!!
nagle zrobił się młyn i już żadne łóżko nie było wolne!!!!
mówie jej co mnie boli i gdzie itd!!!a ta że dobra,mam nadal czekać!!!!
przyszedł mój lekarz i zdezorientowany pyta jak mi wyszło Ktg i jakie mam ciśnienie(bo był czas,że miałam zawysokie)a ta,że nic mi jeszcze nie mierzyła!!!!
no to wkońu się zirytował i mierzy mi sam ciśnienie(w normie) zrobił usg i mówi,że rodzimy!!!!ale chciał sprawdzić rozwarcie i ktg no to badanko!!!(już podłączona do monitoringu)rozwarcie nadal 3,5 cm do tego skurcze między 5 a 7 min!!!trzymali mnie pod ktg 45 min po czym lekarz spytał czy zostaję,czy wracam do domu-pytanie moje;a co jeśli zostanę-odp trening po schodach!!!no to ja na to,że w takim razie do domku i będę biegać i skakać i pić moją herbatkę!!!i już miałam iść kiedy położna się przywaliła do tętna dziecka!!!!i w sumie kolejne ok 30 min siedziałam podłączona!!!nie chciała mnie puścić bo niby zawysokie!!!w końcu wrócił lekarz i wypuścił mnei do domu,ale wiadomo z przestrzeżeniem,że jeśli będzie się coś działo itd a do szpitala mam się stawić teraz w pon!!!
życzę dobrej nocki ja nadal mam bóle i paracetamol mi pozostaje!!!!!!!!
 
oj bidulko, Ty to masz przeboje! jak mnie intuicja nie myli, urodzisz w samego Sylwestra:-D zobaczymy....:)powodzenia życzę,dzielna jesteś!!
 
Ale sie rozpisalyscie !!! Ja tu troszke pracy w domu mialam ( sylwester i dziewczyny pazurki chca miec zrobione):) a tu wchodze i tyle czytania. Witam Justysie. Dzieki aine. Tego to bym nie wiedziala ze cow&gate to nasza bobovita. Jutro jak znajde chwile to skocze do dunnsa i zobacze co tam maja. Wlasnie mylil mnie troche ten wiek na kaszkach glutenowych ze od 9 miesiaca ale teraz juz wiem. Dziwne to troche ze gluten dla dzieci piersiowych wprowadzic po 4 miesiacu a dla dzieci butelkowych po 5 miesiacu ale juz doczytalam ze to dlatego ze gluten uczula a mleko matki zawiera antyalergeny :) to dobranoc. Megan sie pewnie i tak jescze odezwie ostatnia:-):-):-)
 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
_$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$____$$$$___$$$
_______________________$$$

= Bardzo dużo miłości,
= mało w życiu trudności,
= dużo bąbelków w szampanie,
= kogoś kto zrobi śniadanie,
= a na każdym kroku
= szczęścia w Nowym Roku.
 
reklama
Beatko!!padłam jak nieżywa!!!
choć w nocy kilka razy budziłąm się z bólami!!!ja nigdy nie biore leków w ciąży(jeśli nie ma takiej konieczności-przeciwbóli nigdy)no i wczoraj w nocy musiałam!!!
teraz czuję się kwitnąco!!chocaż bardzo śpiąca,ale nie położę się bo mała dokazuje!!
 
Do góry