reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Bo jest jeszcze opcja ze albo dostajesz gotowke albo kwote ktora ci sie nalezy rozkladaja ci na caly rok i placisz mniej podatku w nastepnym roku czy jakos tak. zajmuje sie tym moja znajoma ksiegowa:)wiec do konca nie znam szczegolow
 
Bo jest jeszcze opcja ze albo dostajesz gotowke albo kwote ktora ci sie nalezy rozkladaja ci na caly rok i placisz mniej podatku w nastepnym roku czy jakos tak. zajmuje sie tym moja znajoma ksiegowa:)wiec do konca nie znam szczegolow

wlasnie tak jest.Nam za ten rok rozlozyli wlasnie w ten sposob :-)
Aga co ty opowiadasz, przeceiez codziennie sie udzielamy, kolezanko ty moglabys troche wiec cos powiedziec hihi :tak:

Eh druga noc samotnosci z glowy, dzis juz mezulek przyjezdza.Dzieki temu humor mi sie poprawil bo wczoraj byla deprecha.Tesciowa znowu mu dokuczyla a mnie to strasznie boli.Jakwlasna matka moze postwpowac ze swoim dzieckiem? ?nigdy tego nie rozumialam...Nie bede wam zdradzac wiecej szczegolow, bo wiadmomo, sprawy rodzinne.Ale powiem wam ze naprawde jestesmy w porzadku a moja tesciowa jest najbardziej niesprawiedliwa kobieta jaka znam :crazy:
 
cześć dziewczynki:-)
gastone, super, ze mąż wraca, miejmy nadzieję, że do końca mu humoru w tej Polsce nie zepsuli...
krycha siedzi na naszej klasie, ciekawe, czy zajrzy na forum:-D
a megan dalej się nie odzywa...
 
Dzień dobry :-D!!! W końcu znalazłam chwilę żeby do Was nastukać!!!! Jakoś nie mogę się tu zorganizwać :baffled:... Podróż minęła nam dość milusio, tylko początek mało udany... Wszystko było dobrze jeszcze do momentu zanim wsiadaliśmy do samolotu, znalazły się pomocne duszyczki, ale pod samy samolotem musiałam już sobie radzić sama - złożyć wózek, pozawieszać obie torby na siebie i zabrać Oliwkę, a potem wejść na pokład, poprzeciskać się między fotelami, znaleźć miejsce i w końcu usiąść! Nikt nie znalazł sie do pomocy, każdy miał klapki na oczach i pędził żeby sobie miejsce zająć :dry: - koszmar, ale później już się polepszyło, więc od tego momentu nie mogę narzekać! Najważniesze, że Oliwcia nie płakała nawet przy lądowaniu, hehe... A dziś odsypia - żadnych gości, żadnych wyjść (bo pogoda do kitu, jak w Irlandii), musi się uspokoić i wyciszyć...
Gastone - super informacja - bardzo się cieszę, że z Jaśkiem wszystko dobrze :rofl2:!!! Troszkę zaskoczyła mnie zmiana operacji, ale super, że już po :tak:, teraz to niech już tylko będzie lepiej :sorry2:!!! Aaaa, i też nie lubie rozstań z mężem, ale czasem to niestety konieczne :dry:, na całe szczęście Twój już dziś wraca - będzie milusio ;-)...
Spadam Kobietki, ale postaram się niebawem zaglądnąć :sorry2:!!! Miłego dnia życzę, papatki :-)
 
Czesc krycha fajnie ze zajrzalas! Ja tonaprawde nie mialam czasu hih w Pl.Ale ja tak sie dlugo nie wybieram wiec nie bede sie z wami rozstawac hih. Zarezerwowalam juz bilety dla moich kochanych rodzicow na swieta wielkanocne.W Boze Nardzodzenie jada do mojego brata bo chrzcziny Jaska beda a Wielkanoc u mnie.Beda prawie 3 tygodnie wiec nie bede samotna no i moze w koncu samochod jakis sobie kupie (jak sprzedam ten co mam ) i bede migla pojezdzic z nimi nie zaracajac glowy mojemu mezulkowu - niech kase zarabia hh. Eh lenia mam dzis mega, ale dupke musze ruszyc bo sprzatanie, musze obiadek ugotowac dla mnie i Masia i ..po chleb musze isc..a pogoda jednak nie za ciekawie wyglada...
 
no ja za bardzo nie mam jak sie udzielac.....troche zajeta jestem ...przygotowuje sie do egzaminu...jak zdam to do pracy....hehehhee.....a to juz niedlugo....tak wiec kochane zagladam tu cobyscie nie zapomnialy o mnie:):):)
 
reklama
dzien dobry kobietki.... zajrzalam wlasnie do kafejki internetowej .... niestety nadal mam problem z internetem.... wylaczyli mi prawie tydzn temu i nie wiem kiedy naprawia... milo poczytac wiadomosci na forum... pozdrawiam
 
Do góry