reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
A nie mozecie poszukac sobie czegos fajniejszego? Teraz jest w czym wybierac..chociaz landlord to juz inna sprawa..

możemy Gosiu, ale przyznam Ci się, ze już tyle razy zmienialiśmy miejsce zamieszkania <jeszcze w Pl>, że mam taką potrzębę gdzies osiąść na dłużej. Mieszkanko nie jest złe, cena też niewygórowana, a Rafał jak szukał lokum dla nas , to oglądal taaakie rudery w podobnej cenie, ze szok! no i dzielnica bezpieczna, bo wiadomo, jak to w Limerick jest... No a jeśli chodzi o landlorda, to na razie tylko tych kilka wpadek miał, już sobie w kasze nie damy napluć hehe.Poza tym sympatyczny jest.
 
a wogole to wiecie , ze można sobie kilkaset euro odliczyc od podatku za wynajem mieszkania, no nie? trzeba podac tylko pps wlasciciela<swoją drogą też długo walczyliśmy o ten pps, bo nasz myślał, ze na tym straci, echhhh:confused2: >

Ja tak robie co roku kiedy sie rozliczamy:-) a-i-smieci-tez-mozna-odliczyc:)
Gosia-kiedy-mezus-wraca?Musze-koniecznie-zrobic-zdjecia-malemu(kuzwa-spacja-mie-sie=zepsula:):)
 
Melduje sie !! Noc minela mi spokojnie az bylam w szoku :szok: bo Max nie obudzil sie ani razu w nocy i spal do 8.30.Przez ostatnie dni spal niespokojnie i budzil sie kilka razy i potrzebowal sie przytulic.Dzis aniol! No ale z zasypianiem wczoraj nie bylo latwo, bo tatusia przeciez nie ma.Wiec mama popuscila i wziela do lozka.No i mialam za swoje.Obejrzal ze mna prawie pol Dextera (serial ktory leci 22.30!!!).No ale na szczescie w koncu mu sie znudzilo, jednak lozka prawie mi zdemolowal :baffled:
Aine tak tylko pytam.Ja tez sie kilka razy przeprowadzalam ale zawsze szukalismy miejsca gdzie bedzie nam dobrze i trafilismy.:tak: A co Limericku to masz racje, u nas w Ennis jest wiecej
Beata moj maz bedzie w pracy w piatek. Najlepiej jak zadzwonisz wczesniej i sie umowisz.:-)
Numer dam ci na priva :-)
 
Ja tak robie co roku kiedy sie rozliczamy:-) a-i-smieci-tez-mozna-odliczyc:)


Hej laski:-)sorki ze tak wam sie wtracam co jakis czas ale lubie poczytac co piszecie,a przy okazji zawsze cos moge sie dowiedziec ciekawego:zawstydzona/y:No i teraz mam pytanko do Beakty;my rozliczalismy sie w zeszlym roku za mieszkanie i wyszlo 800 e,teraz tez bedziemy sie roliczac,a powiedz mi(gdzies to uslyszalam)czy to prawda ze oni te pieniadze zwracaj ale rok do tylu?tzn teraz bysmy dostali te 800 e?pytalam w revenue,ale tam jak cos wytlumacza to nic niewiem:wściekła/y:bede wdzieczna za odpowiedz;-)Pozdrawiam was wszystkie:-)
 
reklama
Do góry