reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dziewczyny-jak-dluo-czekalyscie-na-irlandzki-paszport-od-momenty-wyslania-do-dostania?-mam-zamiar-wyslac-we-wtorek-icjcialabym-pojecjac-do-polski-12lfrudnia?-da-rade?=kurka-klawiatura-mi-sie-psuje-ale-cjyba-dacie-rade-sie-doczytac:):-)
 
reklama
witam z rana :) wlasnie czekam na łobuziaka ,którego pilnuje...ciesze sie ostatnią chwilka ciszy!fajnie,ze dzisiaj juz piatek :) w niedziele tutaj do naszego centrum handlowego przylatuje (juz!!!)swiety mikolaj helikopterem,napewno sie przejde z malym ale nawet nie próbuje sadzac go na kolanach swietego bo ryk ogluszyl by wszytkich hehhe!a tak wogole to musze go w pochwalic,ze w przedszkolu jest naprawde dzielny :) zawsze jak go zostawiam to ma smutna minke ale dzielnie mówi ''mozesz isc mamusia"!miłego dnia :))))
 
dziewczyny-jak-dluo-czekalyscie-na-irlandzki-paszport-od-momenty-wyslania-do-dostania?-mam-zamiar-wyslac-we-wtorek-icjcialabym-pojecjac-do-polski-12lfrudnia?-da-rade?=kurka-klawiatura-mi-sie-psuje-ale-cjyba-dacie-rade-sie-doczytac:):-)
hihi no doczytalam sie.Ja ci nie pomoge bo..juznie pamietam..zreszta u mnie i tak odeslali za pierwszym razem bo nie wyslalismy oryginalow paszportu tylko kopie.Ale nie chce klamac bo za duzo czasu minelo.Zreszta tam chyba gdzies na wniosku powinna byc notka.Nie wiem czasami czy nie do 14 dni.:-)

witam z rana :) wlasnie czekam na łobuziaka ,którego pilnuje...ciesze sie ostatnią chwilka ciszy!fajnie,ze dzisiaj juz piatek :) w niedziele tutaj do naszego centrum handlowego przylatuje (juz!!!)swiety mikolaj helikopterem,napewno sie przejde z malym ale nawet nie próbuje sadzac go na kolanach swietego bo ryk ogluszyl by wszytkich hehhe!a tak wogole to musze go w pochwalic,ze w przedszkolu jest naprawde dzielny :) zawsze jak go zostawiam to ma smutna minke ale dzielnie mówi ''mozesz isc mamusia"!miłego dnia :))))

Zuch chlopak!!! U mnie zaczynaja sie chyba male postapy.Ale zaznaczam male nie hakies rewolucje.Dziecko mowi tak, nie, siosio - smoczek, apa co znaczy kupa hihi , gdzie, idzie, jedzie, oczywiscie baba, mama, tata, powiedzial raz dziadek bo uslyszal w tv, zdarza mu sie powtorzyc kilka slow ktore uslyszal, nie wyraznie ale zawsze cos.No wlasnie Natinke bo ty jestes najblizej tematu, ze wzgledu na wiek Dominika , powiedz mi czy to jest znak ze bedzie niedlugo mowil? Jak to wyglada? Ehh tak juz bym chciala sie komunikowac normalnie z moim szkrabem..
Pozdrawiam dziewczynki i milego eekendu
 
witam ponownie :) gaston w sumie kazde dziecko inaczej sie rozwija,ale domi jak pisalam wczesniej do2 lat tylko tata i czasami mama wolal,a potem wymawial co prostsze słówka ,dluzsze przekrecal,ale najwaznesze bylo to ,ze zacząl w ogóle próboawc ruszac tym językykiem :) jak juz wlasnie zaczął to potem bylo z gorki!wiec mysle,ze jesli max cos tam z wlasniej woli juz wymawia, nasladuje ,próbuje to juz calkiem nie dlugo nie bedziesz mogla go uciszyc tyle bedzie gadal,tak jak wlasnie teraz dominik,najgorsze jest to ,ze on łapie szybko wszystkie słówka nawet tych których nie powinien!ost. uwielbia mówić głupi,glupia,glupie...hehe !ja małemu pamietam jak tak zaczynal, pokazywalam wszystko i wyraznie kilka razy powtarzalam co to jest i namawialam,zeby powtarzal...mysle,ze to pomaga :) wiec życze powodzenia małemu w nauce mówienia,a mamie cierpliwosci :)
 
To-moze-sie-wyrobie-do-teo-12-rudnia-z-paszportem.Jutro-do-poludnia-zdjeica:):)-i-w-poniedzialek-albo-wtorek-wysylam.Miejmy-nadzieje-ze-zdaze:)...Wlasnie-czelam-za-mezem-bo-po-klawiature-jecal-ale-nie-ma-o-juz-tak-dluo-ze-cyba-ja-dzies-sam-produkuje:-)
 
Beakta ja leję po nogach , jAK te twoje wpisy ze spacjami czytam:-D jakby jakiś robot mówił przerywanym głosem hahahaha:-D ale dziwny efekt:-D
mi-łe-go -wee-ken-du-ży -cze:-D
 
reklama
Do góry