reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

wlasnie szkitki wydepilowlam:sorry2: bolalo.... a teraz wskakuje na moj przyzadzik do cwiczen no bo juz najwyzsza pora sie za siebie wziac:sorry2:
milej nocki jezeli ktoras to w ogole przeczyta :-D
 
reklama
Dzień dobry!!! Pyza dziś fatalnie spała, nic Jej nie pomogło - ani czopki, ani Nurofen, ani proszek... Ale dam radę dziś na pewno tylko proszę do mnie mówić dużymi literami ;-)!!!!!!! Sałatka już zrobiona, teraz tylko jakieś śniadanko, potem doprowadzić się do porządku i będzie gicior :-p... I słonko świeci:-D:-D:-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia wszystkim życzę, paaaaaa....
 
dzień doberek
justysia ty to się torturujesz na świętą noc brrrr ja wczoraj zapomniałam porcji brzuszków zrobić :wściekła/y: a co to za przyrząd , na którym się męczysz?
a i depilacja wkrótce mnie nie ominie na urlop wosk robię zazwyczaj ale tylko na urlop:-D:-D:-D poza sezonem tylko golarka bez bólu


kurczęta, ładnie się dzionek zaczął a już chmury napływają :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
dzien dobry dzien dobry, Justys bo to jest tak: swoj swojego przyciaga wiec zlota dziewczyna musi miec swoje zlotka :):-)
 
dzień doberek. ja już mam wszystko gotowe,śniadanko zjedzone i jestem już w blokach startowych:-) do zobaczonka laseczki
 
no to nie ma co też się muszę zbierać, coby mi smutno nie było tez się dzisiaj umówiłam a co jak wy to i ja. Idę do GP:-D Mam nadzieję, że mnie nie skasuje bo ostatnio jak sie zapisywałam powiedziały mi że jeśli nie mam medical card to za kazda wizyte musze placic, a ja stoje przed nimi z moim wielkim brzuchem, 3 tygodnie przed terminem no to chyba nie musze im udowadniac ze w ciąży jestem, chyba się babki machnęły, mało tego na wypadek wszelki wdepłam do citizena aby wiedziec gdzie znaleść ten przepis że kobieta cieżarna nie płaci za wizyty a pani mi na to że ona naprawde nie potrafi mi odpowiedzieć czy będę musiała płacić czy nie:shocked2: Normalnie ręce opadają. Idę więc bojowo nastawiona bo 50eu drogą nie chodzi a tu tyle ślicznych buciczków na maleństwo :)
Nie zapomnijcie mi przesłać kawusi
 
Nie zapomnijcie mi przesłać kawusi

olivco powodzenia, mi powiedziała GP, ze tylko planowe wizyty kobieta w ciąży ma za darmo:-(

a tu kawusia dla ciebie--- wielgachna i przepyszna:-D:-D
Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg
 
reklama
o rany kawusia przepyszna:-p:-p:-p No wiec jak tu pic tylko taka kawusie, jasne ze musialam jeszcze ciachododac bo jak wy tam szalejecie to tak smutno z sama kawusia hihi no i oczywiscie lekarz zalatwiony, przemila pani i tez w ciazy- moj kolejny gp ciezarny:) Nic a nic nie musze placic do 6 tygodni po porodzie, musialam tylko podpisac oswiadczenie ze nie korzystam w tym samym czasie z uslug innego gp i juz:happy2: Zadowolona jestem na calego.... Powiedziala mi rowniez ze tutaj ma bardzo duzo mieszanych znajomch z miksowanymi dziecmi i zadne nie ma problemow z wlosami bo sa takie normalne:)
 
Do góry