reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dziewczyny Camomile za jakąś godzinkę ma być w domu.potem będę się z nią widziała to zapytam o jutrzejszy dzień.fajnie że jutro nas tyle będzie:-)
a kiedy martuana wyjechała?bo wiem że miała zabawić w Polsce 3 tygodnie

Uffff, kamień z serca :tak:!!!! No właśnie nie pamiętam kiedy wyjechała :baffled:, ale tak mi świta, że chyba jutro powinna zawitać w Irlandii, ale nie jestem pewna :dry:!!!

Aha, jeśli chodzi o wózek, to ja bym swój zabrała, będzie mi wygodniej dotrzeć do miejsca spotkania, bo w samym foteliku nie dam rady Pyzy zanieść ;-)!
 
Natinke wezmiemy Cie tylko musisz miec fotelik :tak: bo moj bez fotelika juz dzieci nie wozi a tym bardziej obcych :tak: bedziemy po Ciebie okolo 10-10:30 dam Ci jeszcze znac :tak:
 
właśnie Camomile dała znać że jest w domku.napisałam jej żeby tu zajrzała i określiła się jak jutro.ja mimo wszystko chyba i tak pojadę z T.mam nadzieję że nie będzie wam przeszkadzało jego towarzystwo ale głupio mi go tak zostawiać bo w końcu upiekł dla nas tą szarlotkę;-).pachnie w całym domku.wybaczcie laski ale chyba do jutra nie wytrzymam i chociaż posmakuję:-p
 
ja jestem jestem:) spacer mialam takie ze ho ho:)

ja czekam zebyscie sie jakos okreslily i podzielily kto z kim jedzie :) ja mam 7 osobowe auto jesli nie bedzie wozkow:) jak wozki no to tylko 5 osob...no i foteliki powinnyscie miec:):):)
ja zajrze pozniej i zobacze coscie ustalily:)wolalabym zebysmy sie spotkaly na milk markecie i tam sie popakowaly jesli to mozliwe:):):)
 
hejka, ja tylko na chwilkę. Jutro się stawimy na milk market tak?? Mi jest wszystko jedno z kim pojadę ale wózek i fotelik to bym wzięła bo jednak boję się żeby znów coś nie wyskoczyło bo szpitali mam już po dziurki w nosie a to dopiero początek:baffled: To osoby zmotoryzowane ustalcie sobie która mnie zmieści z takim bagażem.:-D Zawsze mogę pojechać autobusem:-)


Olivca co słychać w Dublinie?? Może kiedyś się spotkamy bo dość często jeżdżę do szpitala na Crumlin Road:-)
 
camomile zmiescimy sie:) spotkajmy sie moze jutro na milk market i bedzie nam latwiej upchac wszystko:) bo jak nie do jednego to drugiego samochodu powpychamy:)

aha.....justynka katalogi przynies nie zapomij:):):):)
 
reklama
w takim razie będę z moim T na milk markecie o 10.jak coś się Aguś u ciebie nie zmieści to u nas się upcha
 
Do góry