reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no wlasnie drozdusia o to mi chodzilo:):):):)to ja sie pozegnam dziewczynki na dzis:)
KRYCHA to ja juz twoj numer mam:) jak cos to wyslij mi eska co>????
ja bede planowo o 10 na milk market jutro:)

dobranoc dziewczynki:):):):)
 
reklama
no wlasnie drozdusia o to mi chodzilo:):):):)to ja sie pozegnam dziewczynki na dzis:)
KRYCHA to ja juz twoj numer mam:) jak cos to wyslij mi eska co>????
ja bede planowo o 10 na milk market jutro:)

dobranoc dziewczynki:):):):)

Ech, ale ja nie mam Twojego numeru telefonu :-:)no:, ale nic to, na pewno jakoś się skontaktuje gdyby coś się działo ;-)!!! Camomile, spotykamy się pod Tesco czy od razu na milk market uderzasz?
 
justyna w takim razie bede czekac jutro rankiem,co do fotelika to ja zawsze tak przewoze mlodego:) a powiedzcie co ze soba zabrac???kurcze bo ja nic nie mam przyszykowanego...z rana chyba nie zdaze do tesco...chyba ,ze po drodze gdzies staniemy...do zobaczonka!!!!
 
Krycha wyslalam cio eska z moim numerem:):):) wiec jak go nie masz??????
JUSTYNKA ja rozmawialam z Gosia wczoraj i powiedziala ze ona nie jedzie bo ma jeszcze rodzicow do wtorku i chce z nimi pobyc:):):)

ja juz naprawde uciekam:)ide sie legnac po cieplutkiej kapieli:):):)

do jutra
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Aga_irlandia, no ma, faktycznie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:... Sorki, ale pomyliłam Cię z moją kumpelą, która ostatnio zmieniła numer fonu - zupełnie nie popatrzyłam na początek numeru - przyjęłam, że to jest Jej nowy polski numer :-p;-)!!!

Ech, ja też się już Wami pożegnam! Pyza właśnie zasnęła, ja już po prysznicu, więc skorzystam i też się położe, a co! Rano trzeba wstać sałatkę zmajstrować i doprowadzić się do stanu używalności :sorry2:... Słodkich snów życzę i do jutra, paaaaaa
 
reklama
Camomile to daj znac jak tylko bedziesz sie wybierac, nie wiem jeszcze ktory to szpital ale zapytam N., do coombu i rotundy dojade, do reszty to bez jakiejs nawigacji nie ma szans. Nawet jakbys miala ochotke przenocowac to tez nie ma problemu. mam tylko nadzieje ze bede jeszcze na chodzie..;-).Na 11tego mamy kolejna impreze, chrciny i to takie z pompa, tylko ze w Corku i N.uwaza ze to bardzo nierozsadne tak jechac kilka dni przed terminem:-( Wszystkie imprezki mnie omijaja ale za to tak sobie odpije pozniej ze hej:cool2:
Ja po drugim maratonie, zaczyna mi sie o zocar bardziej podobac chociaz przed wyjsciem to takiego lenia mialam ze hej. Dobrze miec chyba lepsza kondycje-jesli mozna ja w ogole poprawic przed samym porodem:)
:happy2:
 
Do góry