reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewuchy:-)dlugo mnie nie bylo a tu takie jaja:szok:zagladam i mecze sie z pisaniem bo klawatura padla i uzywam tej ekranowej.a pisanie na niej to masakra:baffled:a pozatym to neta mam pozyczonego a ze zorganizowaniem wlasnego neta chyba poczekam...czas na odpoczynek.zuwazlam ze sie uzalenilam od komputera:shocked2:jula rosnie jak szalona i coraz wiecej mowi:-)a tak to wsystko oki .trzymjcie sie mamuski i dzieciaczki pozdarwiam paaaa:-)
 
reklama
hej laski.wróciłam od fryzjera i jestem super mocno ekstra zadowolona.nie ma to jak swoja własna,osobista,sprawdzona fryzjerka.kawki się przy okazji można napić i pogadać.co do jutrzejszego dnia to 10 mi odpowiada.tylko mam pytanka-bierzemy wózki?myślę że skoro zapowiada się grill to raczej łazić nie będziemy.i ile nas jedzie?bo nie wiem czy jedziemy na dwa autka i jak gadać z T.z tego co czytam to Justysia jedzie i pewnie Aga ją zabierze.jeśli pojedzie też Camomile z Igorkiem to u niej będzie komplet bo ma siedmioosobowy wehikuł.także ja bym pojechała z moim T i mielibyśmy jeszcze 2 miejsca.może Cytrusek?dajcie znać
 
o tak drozdusia nic tak nie poprawia humoru jak wyjście od dobrego fryzjera:) :tak: Róbcie prosze zdjatka jutro na dodatek jeszcze gril jest i torcik to juz w ogóle wielka uroczystosc-takie otwarcie sezonu czy co? A może ja gapa przegapiłam coś? Jedziemy z siostrzyczka na zakupki, też tak zrobić sobie dobrze:elvis::elvis:
Cytrusku a co to za odpoczynek? Uzależnienie od nas jest takim pozytywnym uzależnieniem, wszystkie to mamy i skrzydełka takie dostałyśy że hej więc myślę że jednak będziesz pisać. No i właśńie kto pamięta kiedy Marta wraca?
 
oj tak nikt tak nas nie rozpieści jak my same, ekspertki w końcu jesteśmy:-D
olivco poużywaj:tak: a co :-Dniedługo tylko obowiązki będziesz miała :cool2: masz juz urządzony pokoik dla maleństwa? dawaj jakieś foty :tak::tak:

a mnie fryzjer już po nocach woła:-D:-D przyjdź, przyjdź bobojago!!

dzisiaj chyba fumflowi zęby dokuczają bo tak sobie popłakuje, i nawet obudził się z drzemki, co mu się nie zdarza :nerd: mogłyby już wyjść te jedynki , na jakiś czas byłby spokój bo na razie więcej nie widzę--chyba mu maścią bedę smarować
krycha dałaś po południu małej czopek?

justyś a może natinke z maluchem miałaby ochotę? nie mam niestety nr do niej:dry:
 
no my już po obiadku i T będzie się brał za pieczenie.co do jutra to chyba ostatecznie umówimy się wieczorem bo Camomile jest jeszcze w szpitalu i nie wie jeszcze czy zostaje czy wychodzi.pada jej bateria więc jak będzie w domu to da znać a jak się nie odezwie tzn że ich zostawili.jakby nie jechała a mam nadzieję że jednak będzie to zabrałabym się Aga z tobą cio?
Olivca to kiedy się do nas wybierasz?bo jak nie to my się w końcu zorganizujemy:-)
 
Pewnie, Olivca, dawaj tu zaraz fotki pokoiku Mai :tak::tak::tak:!!!! Dałam Pyzie czopek, zaraz po pierwszej drzemce, następny będzie dopiero wieczorkiem :-)!!! A teraz mam chwilkę dla siebie, bo Oliwka zasnęła :-p... Drozdusia, dzięki za fotki :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczynki...justysia jesli moge to chetnie sie jutro z toba zabiore ,tak ladnie zapraszacie wiec nie dam sie prosic :) tylko oszczegam,ze mój gadula jutro wszystkich zameczy milionem pytan,niestety nie panuje jeszcze nad tym!!!!justyna czekam na odpowiedz :)))))
 
hej dziewczynki...justysia jesli moge to chetnie sie jutro z toba zabiore ,tak ladnie zapraszacie wiec nie dam sie prosic :) tylko oszczegam,ze mój gadula jutro wszystkich zameczy milionem pytan,niestety nie panuje jeszcze nad tym!!!!justyna czekam na odpowiedz :)))))

Ale będzie super :-D:-D:-D!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda, że Olivca tak daleko :dry:... Aaaa, no i kiedy ta Martuana wraca :confused:????????
 
reklama
dziewczyny Camomile za jakąś godzinkę ma być w domu.potem będę się z nią widziała to zapytam o jutrzejszy dzień.fajnie że jutro nas tyle będzie:-)
a kiedy martuana wyjechała?bo wiem że miała zabawić w Polsce 3 tygodnie
 
Do góry