reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzień dobry kobitki
agus ciesze się, że jeszcze 2w1:-D gratulacje za egzamin zdolna bestia ten twój men:-Dale numer z tym noworodkiem i co? ma teraz różowe sukieniusie?:-D:-D

nawet jak się nie zdążysz spakowac to zrobimy ci dostawę -- bo to całkiem możliwe z twoim tempem rodzenia:-D:-D

jupi przyjedziecie to super zapraszam, zapraszam
justysia a i ty może byś wpadła na kawkę
a właściwie to jeszcze odpalę grill- dzisiaj kupię jakiś żarełko:-D
olivco do Castleconnell jeden przystanek bliżej pociągiem:-D:-D może się skusisz?
kto tam jeszcze nie urlopuje?
cytrusek i natinke zapraszam babki
i wszystkie których nie wymieniłam ( bo mam sklerozę, wiek juz podeszły) też zapraszam

justysia tutaj jest link do fajnej stronki o skokach rozwojowych
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-lipcu-2007-f127/skoki-rozwojowe-12723/

olivco to Lola tak ślicznie śpi na zdjęciu a mama mówi, że ona nie sypia
kłamczuszka, mamy dowody:-D:-D:-D Pyza też padła a mama ją niecnie obudziła po 15miutach:tak:

krycha może jak kilka czopków regularnie małej podasz to bedzie lepiej:tak:
 
o tak Agus pakuj pakuj a pozniej porownam z Toba co mi jeszcze brakuje albo co mam niepotrzebne :) Wczoraj mi siostra taki maraton zrobila ze myslalam rano ze juz sie zaczyna a ona na to ze teraz codziennie taki marszobieg bede miala:baffled:
 
Olivca, postaramy się napić kawy razem :-D;-)!!! Ms.Marple, no pewnie masz rację z tymi czopkami! Jak się Pyza obudzi to Jej zaaplikuje już teraz, nie będę czekać na nockę! Strasznie marudziła od rana, znowu :szok:, ale teraz padła i mam nadzieję, że się wyśpi :sorry2:... W sumie to może mogłam Młodej wczoraj nie budzić :confused: i tak poszła spać dopiero o 22.00, ale z drugiej strony te 15 minut drzemki i dało Jej siłę na psoty hehehehehehe...

Co do wyjazdu, nie chcę narzucać, ale może umówimy się tak na 10.00? Nie chcę narzucać, ale może będzie Wam pasowało???
 
jestem:)
spakowana:):):):):)moge rodzic hahahhah

KRYCHA jak dla mnie 10.00 jest ok:)niech sie reszta okresli:)

kurcze, musze poprasowac bo mi sterta rosnie a pralka lata i nastepna tura bedzie ....ech.....
dobrze ze chociaz obiadek w miare zrobiony mam:) tylko ziemniaczki oskrobac i ugotowac:)
i tak mi sie niech chce nic.....
 
Ostatnia edycja:
hejej ja dopiero wstalam... pospalam za wszystkie czasy:tak:
dzieki Bozenka za linka na bank sobie poczytam.... duuuzo tego :)
wybiore sie jutro do Ciebie z avonkami przy okazji bo dzisiaj przyjda.... milego dzionka :)
 
Rozmawiałam właśnie z Camomile i Ona jest jak najbardziej na tak na jutro, ale... Właśnie jedzie z Igorkiem do szpitala, bo po wczorajszym pobieraniu krwi ma nieciekawy ślad - albo siniak albo krwiak i musi to sprawdzić!!! Trzymajmy więc kciuki żeby to nie było nic groźnego :no:...
 
reklama
justysia cieszę się

biedny Igorek ale miejmy nadzieję, że to nic groźnego:tak:

mój fumfel już staje gdzie popadnie i muszę usunąć trochę sprzętów z następnego poziomu:dry:bo wszystko ląduje na podłodze:dry:
ale już jest taki fajny-- przychodzi się poprzytulać:-D:-D:-D
fajne jest to, że każdego tygodnia a później miesiąca dziecko już inaczej się zachowuje i robi coraz fajniejsze:tak:
 
Do góry