reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien dobry kochane:)

przepraszam za zamieszanie wczoraj ktore wywolalam swoim niepojawieniem sie na forum ale troszke zajety dzionek mialam:(poza tym moj A mial egzamin teoretyczny na prawko i ZDAL!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo sie ciesze:)

u nas ogolnie wszystko w porzadku:)torby jeszcze nie spakowane....jakos tak omijam je szerokim lukiem hahahah no ale w koncu spakowac musze:)

Krycha,Drozdusia i Camomile co z tym jutrzejszym wypadem do BOzenki bo chyba nie doczytalam:(?

wszystkim zycze milego dnia
 
reklama
Aga ja i Krycha na pewno jedziemy.czekamy tylko co powie Camomile. i gratulacje dla męża:-) a tak właściwie to dzień dobry:-) zmykam na śniadanko i do fryzjera-trzeba się zrobić na jutrzejszy spęd;-)
 
czesc dziewczynki, a kto to tak padl w tym fikolandzie czyzby nasza laurencja? to ja tez juz bede czekala w kolejce az nasza mala podrosnie, bo potem dzieci spia jak aniolki :)
Agus jeszcze raz gratuacje!!!! no i jaki byl ten tort orzechowy? Na nastepny to chyba pierwszym pociagiem przyjade hihi
 
Aga_irlandia, a ja już myślałam, że się rozpakowałaś!!!! Dobrze, że Justysia21, napisała, że z Tobą oki ;-)!!! Gratulacje dla męża, szybko ten drugi termin egzaminu miał :-)... Jeśli zaś chodzi o jutro to ja zdania nie zmieniłam czekam tylko na info o której jest zbiórka :sorry2:, a Camomile ma sie jeszcze określić, bo nie wiadomo jak Igorek będzie się czuł... A Ty jeszcze z tymi torbami walczysz? Spakowałabyś je i miałabyś z bańki hahahahahahahaha

czesc dziewczynki, a kto to tak padl w tym fikolandzie czyzby nasza laurencja? to ja tez juz bede czekala w kolejce az nasza mala podrosnie, bo potem dzieci spia jak aniolki :)
Agus jeszcze raz gratuacje!!!! no i jaki byl ten tort orzechowy? Na nastepny to chyba pierwszym pociagiem przyjade hihi

Ano Laura padła, ale zaraz później i Oliwka :-D:-D:-D tylko Bąbel niezdarcie "walczył z wiatrakami" hahahahahahahaha, trochę Go przerażały, ale później się raczej przyzwyczaił, bo już nue popłakiwał na ich widok ;-)! Torcik orzechowy - mniam - sama Aga_irlandia piekłaś? A jak Ty Olivca się czujesz? Ech, te ostatnie tygodnie ciąży są najgorsze, no, ale warto poczekać :-p:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
drozdusia to dajcie mi zanc o ktorej godzinie sie spotkamy:)

OLCIA
torcik bardzo dobry...nastepny bede smakowac malinowy( pewnie jutro kupie do Bozenki:)

aaaaaa wlasnie przeczytalam info ze moja kolezanka w nocy urodzila:) i zeby bylo smieszniej to miala byc Hania a urodzil sie IGOR:):):):): hehehhehe jeszcze mam szanse:)ja caly czas obstwaiam ze mam chlopa w brzuchu hahahahhaha

ach Krycha torby leza juz w sypialni ....i czekaja.....wystarczy w nie powkladac ale jakos tak mowie,mowie a nie robie hahahahha.....cos tak czuje ze jak spakuje juz to beda potrzebne hahhahahahahaha
torcik mrozony z lidla:) sa nowe:) wczoraj wyczailam:) kupie na jutro do Bozenki :)malinowy moze co?
 
Ostatnia edycja:
OLCIA torcik bardzo dobry...nastepny bede smakowac malinowy( pewnie jutro kupie do Bozenki:)

aaaaaa wlasnie przeczytalam info ze moja kolezanka w nocy urodzila:) i zeby bylo smieszniej to miala byc Hania a urodzil sie IGOR:):):):): hehehhehe jeszcze mam szanse:)ja caly czas obstwaiam ze mam chlopa w brzuchu hahahahhaha

ach Krycha torby leza juz w sypialnie ....i czekaja.....wystarczy w nie powkladac ale jakos tak mowie,mowie a nie robie hahahahha.....cos tak czuje ze jak spakuje juz to beda potrzebne hahhahahahahaha

Ach, to kupny był :-D:-D:-D... A widzisz, to trzymamy kciuki za tego chłopczyka ;-)! A z tymi torbami to mówisz? Spakujesz jak już będziesz wychodzić? Może dzięki temu nie będziesz brała nic niepotrzebnego :confused:;-)...
 
No niby racja Agus, z dziewczynki jeszcze cos moze wyrosnac ale z chlopczyka juz nie bardzo... Ja niestety sie juz nie ludze bo w zeszlym tygodniu na skanie wargi sromowe naszego malenstwa byly tak widoczne ze hej, to na 200% dziewuszka:tak:
oj to ja lece zalatwiac urzedy a pozniej przyjemnosci, w sumie za trzy tygodnie mam termin wiec moge chyba poszalec co?:-)Bo tego malinowego torciku to juz nie przegapie. A wyslecie mi jutro taka wirtualna kawke?:confused:
 
Ogloszenie moderatorskie -
Od dzis w zwiazku z tym ze ja mam obecnie nieco mniej czasu i wkrotce wybieram sie na wakacje na forum Mamy z Irlandii zaczyna dzialac drugi moderator. Jest to nasza Anineczka. Mam nadzieje ze wspolpraca bedzie sie ukladac pomyslnie
 
OLcia podlaczysz sie na skypie i kawke razem spijemy:):):):)

kurcze dziewczyny jak ja bym chciala zeby u mnie tez sie chlopak urodzil:):):):):)
dobrze ze posciel do lozeczka kupilam uniwersalna hahahahha
moze jednak sie przydac

KASIENKO nic sie nie martw:) odpoczywaj a my ANINECZKE potraktujemy jak przystalo na moderatora:):):):)
 
reklama
Kasiu spokojnie korzystaj z wakacji, tutaj dluuuuuugo bedzie cisza po burzy bo my grzeczniutkie już :) Udanego urlopu i slyszalam ze w koncu ladna pogoda sie zaczyna w Polsce:cool2:
 
Do góry