reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
kasiu umiem czytać ale ktoś napisał że jestem śmieszna i mnie obraził a na to nie pozwolę.a chyba na takie rzeczy powinnaś reagować.znam regulaminy różnych forów i wiem że nie ma tam mowy o zakazie umawiania się na spotkania ale za to jest w nich z reguły wzmianka że nie można obrażać innych forumowiczów
Drozdusiu - wlasnie dlatego temat uwazam za zamkniety. Zeby nie bylo dalszego wzajemnego obrazania sie.A na spotkania umawiajcie sie do woli. Nie widze w tym nic zlego...
 
Ostatnia edycja:
co to za zdjecia?? ja tez chce!!
wiecie co babki moje malenstwo mnie zadziwia z dnia na dzien.... dzisiaj nas obdarza cudownymi usmieszkami... tak jej jeszcze do konca nie wychodza ale i tak sa wspaniale.... co probuje jej zdjecie cyknac to ona sie powazna strasznie robi heheh :-D ale jedno chociaz zamazane troche, to jest!!!!
 

Załączniki

  • 100_7091.jpg
    100_7091.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 15
Ech, Justysia21, wiem, że znów się powtórzę, ale Julcia cudna i jeszcze ten uśmiech... Co to za zdjęcie? Aaaa próbuję się ciągle dopatrzyć ząbka u Oliwci (dwójki górnej lewej), ale Młoda nie daje nic sprawdzić, ale zakoczyłyśmy Ją dzisiaj na śpiocha z Ms.Marple - jak będzie co pokazać to pewnie, że się pochwalę i Wam wkleję ;-)

Ms.Marple, dzięki za fotki :-), jednak na żywo było widać, a na fotach nie bardzo :dry:, także jednak nie mam co wklejać! Ale zębol jest, widziałam go, więc muszę teraz zaktualizować suwaczek zębowy ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
co to za zdjecia?? ja tez chce!!
wiecie co babki moje malenstwo mnie zadziwia z dnia na dzien.... dzisiaj nas obdarza cudownymi usmieszkami... tak jej jeszcze do konca nie wychodza ale i tak sa wspaniale.... co probuje jej zdjecie cyknac to ona sie powazna strasznie robi heheh :-D ale jedno chociaz zamazane troche, to jest!!!!

Justyś malutka jest prześliczna:-) to cudowne uczucie jak dzieciątko zaczyna się uśmiechać
 
no wiem, ze jest przesliczna....:-D dla kazdej mamy jej dziecko jest najpiekniejsze;-)
wlasnie zrobilam sobie stopki... frencha i sa takie gladkie w dotyku....:tak:
 
no wiem, ze jest przesliczna....:-D dla kazdej mamy jej dziecko jest najpiekniejsze;-)
wlasnie zrobilam sobie stopki... frencha i sa takie gladkie w dotyku....:tak:

Dobrze Ci, że masz mężulka w domu, możesz się w spokoju porozpieszczać... A z dziećmi to masz rację, każda mama uważa swoje za najpiękniejsze, ale Julka jest ładnym dzieckim (tfu, tfu, tfu) i pewnie każdy się ze mną zgodzi hihihihihihihi ;-)

Czopek załadowany, zobaczymy czy zadziała! Dawno już z takim spokojem nie aplikowałam Pyzie żadnych specyfików - tą drogą się nie spodziewała hahahahahahahahaha... Trzymajcie kciuki żeby na moje dziecię podziałało to cudo :tak::sorry2:
 
justysia malutka jest cudna i ma uśmiech mamusi :tak:przechodzi pierwszy skok rozwojowy (5tydzien życia) będzie coraz bardziej komunikatywna, także możesz jej pokazywać grzechotki a ona będzie wodzić oczkami, cudowne zabawy:-D:-D

foty robiłyśmy w fikolandzie:-D:-D

a tutaj fotka z naszego spotkanka w fikolandzie, relaksacja superancka dzieciaki latają i mają zabawki, mamusie też łażą na kolanach, justyś jak tylko mała podrośnie to będziesz śmigac z nami
Picasa Web Albums - HP - Kolaże
 
fajny ten fikoland... a Niunka juz wodzi oczkami jaks sie jej cos pokaze i jak ja to oczywiscie zainteresuje...
slodkich senkow wszystkim zycze :):tak:
 
reklama
Dzień dobry!!! Ciężko mi się odnieść do tych czopków - nie wiedzieć czemu, może nadal zęby albo nadmiar emocji wczorajszego popołudnia sprawiły, że Pyza przebudzała nam się z płaczem, ale zdarzyło się tak ze 3 razy i trwało króciutko i to już chyba zasługa tego specyfiku... Myślę, że zaaplikujemy Jej jeszcze dzisiaj i zobaczymy jak minie nocka, także póki co wstrzymam się z opiniami, no i jestem pełna optymizmu, że zadziała i Oliwka dłużej w nocy pośpi ;-)...

Zmykam póki co, więc do później...
 
Do góry