reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja nie powiedzialam ze maja sie nie umawiac przeczytaj moj post poprostu wkurza mnie ze moje posty byly olewane bo wlasnie toczylo sie umawianie na spotkanie.spotykajcie sie i umawiajcie tylko nie lekcewazcie innych postow.to wy wlasnie stworzylyscie sobie klike.
 
reklama
zasada jest prosta!!!opinie wyrazac moga wszystkie ale zadna nie moze obrazac drugiej ani nic takeigo!!!kolejna sprawa wypowiedz na temat poprawy forum byla po to zeby je poprawic a nie zdeptac do konca!!!!
kolejna sprawa ja plakac za Toba nie bede ale i Ty bys za mna nie plakala!!!
to ze Twoje musi byc na wierzchu to widac!!!
ale pamietaj tak jak powiedziala Gastone zobacz ile osob uwaza jak my!!!!
wyliczanka:przepraszam jak poprzekrecam nicki
1.(tu skucha nie pamietam dokladnie jak sie pisze ale...)mama 4 dzieci nowa z nami mieszkajaca w shannon (ktora zaczela ten temat)
2.Sylwia
3.ja
4.Gastone
5.Alex
hmmmm czy kogos pominelam???jak tak to przepraszam zawsze moze sie dopisac i podac kolejny nr

po stronie mam pod tytulem forum randek mamusiek mamy
1.CIEBIE
2.Drozdunie
3.napewno Kryche choc nie udziela sie zbyt wiele
4pania wyzywajaca wszystkich od niskiego poziomu czyli Bozenke

neutralne pozostaly Justyna i Natalka
ominelam kogos przepraszam!!!!!!
czesc mam jeszcze sie nie odezwalo!!!!
czuje sie jak w przedszkolu podzal klasy na grubki i zaraz bedziemy sie bily na kulki z pisaku!!!to smieszne!!!!
chyba wroce do domowych obowiazkow bo po pisaninie niektorych znowu wracaja nudnosci
hmm... MIKIMAURO jestem;-):-:)-:)-( i z Ennis;-)

Błagam dziewczyny , to moja wina, zróbcie sobie chłodny prysznic , bo tu kipi lawa:szok::szok::-:)-(, przystopujcie, proszę. Co mnie podkusiło jęzorem chlapać, nie kłóćcie się, proszę:-:)-:)-(

cieszę się że u Agi wszystko dobrze:-):-):-)

 
no i znowu ten podzial "wy". Jakie wy? Mamy z Limerick czy co bo juz sie gubie o jakie grupy chodzi i w ktorej kto jest, czy to nie smieszne? Moze kolejna lista schindlera? Ja nie bede przepraszac ze ktos nie odpowiada na posta, sama tego nie robie bo np. nie mam jeszcze dzieci wiec radzic nie moge, po co mam wiec pisac ze no sory ale nie mam zielonego pojecia.... O i tu kolejna pozystywna strona spotkan bo wymieniamy sie telefonami i jesli jest sprawa niecierpiaca zwloki to poprostu dzwonie do kogokolwiek a nie czekam czy zagladnie na forum albo jeszcze mam pretensje ze nie odpisuje, bo jednak jestesmy tu dla przyjemnosci i nie mamy platnej, etetowej wszechwiedzacej mamy... Troche zrozumienia dziewczyny
 
ja nie oczekuje zeby byc tu 24 h na dobe i odpowiadac mi na posty ale jak widze ze zadaje jakies pytanie albo pisze o czyms a nikt nie odpowiada na moj post ale pojawia sie 10 innych o tresci gdzie kiedy itp no to chyba nie jest wporzadku.dobra nie chce mi sie tak pisac nie przyjemnie tu spadam mam ostatni dzien urlopu nie bede sie wkurzac.
a ty MIKIMAURO sie nie obwiniaj to nie twoja wina
a i jeszcze jedno ja nie uczestnicze w spotkaniach bo pracuje i nie mam czasu i rownoznacznie nie mam numerow telefonow do was
 
Ostatnia edycja:
widzę że robi się coraz bardziej ciekawie.przynajmniej jest się z czego pośmiać.nawiązując do tematu-wiele moich postów też pozostało bez komentarza i odpowiedzi ale nie czuję się tym urażona.nie wymagam że wszyscy będą mi odpowiadać.sama nie zawsze odpowiadam na posty bo albo nie potrafię udzielić rady albo po prostu nie mam czasu.i po raz ostatni powtarzam-na tym forum nie tylko się umawiamy.piszę to bo zamieszczam posty o moim dziecku,o tym co robię w dniu wolnym,pytam jak nie wiem co zrobić w danej sytuacji,o pogodzie...jednym słowem o wszystkim bo od tego jest to forum.dlatego proszę nie robić ze mnie dzieciucha i jakiejś głupiej blondynki która ogranicza się tylko do umawiania na ploteczki.wystarczy poczytać o czym się na tym forum pisze zanim się kogoś oskarży.i zakończmy już ten temat bo to już nie dziecinada tylko ujadanie osób cierpiących na manię wielkości.i jeszcze jedno-nie mam zamiaru ukrywać z kim się spotykam,kiedy i gdzie.i będę tu pisała co mi się podoba.tylko proszę-nie zarzucajcie mi że należę do jakichś grup i że piszę tylko o jednym.widać nie czytacie moich postów-a w takim razie nie obrażajcie się o pomijanie waszych.miłego wieczorka życzę
 
£$%^&$%£$%£ !!!!!!!!
Czy ja nawet juz spokojnie z corka na zakupy nie moge isc???
Dziewczyny co jest z Wami? :angry: Zachowujecie sie jak dzieci czy nawet
jak przekupki na jarmarku..Po co Wam to bylo... Nie wiem jak Wy ale ja traktuje forum jako oderwanie sie od szarego dnia. To jest miejsce gdzie mozna o wszystkim pogadac, posmiac sie, czasem razem poplakac, a nie obrzucac sie blotem i wyzwiskami.
Od tej chwili temat uwazam za zamkniety. Jesli przeczytam jeszcze jedno slowo bede bezlitosnie karac.
AMEN.
 
Dobry wieczór!!! Wróciliśmy właśnie do domku :-D... Mam nadzieję, że Pyza mi szybko dziś padnie no i mam zamiar wypróbować te czopki, o których wspominała Drozdusia, jutro Wam napiszę czy zadziałały ;-)... A teraz zmykam na jakąś kolacyjkę i mam nadzieję, że uda mi się do Was tu jeszcze zerknąć :sorry2:

Ms.Marple, czekam z niecierpliwością na fotki, jesteśmy strasznie ciekawi w jakim stanie jest ten nowy ząbek Oliwki ;-)! Z góry bardzo dziękuję...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kasiu umiem czytać ale ktoś napisał że jestem śmieszna i mnie obraził a na to nie pozwolę.a chyba na takie rzeczy powinnaś reagować.znam regulaminy różnych forów i wiem że nie ma tam mowy o zakazie umawiania się na spotkania ale za to jest w nich z reguły wzmianka że nie można obrażać innych forumowiczów
 
Do góry