reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

wlasnie te forum jest ocenzurowane!!!!!!!!!
Kasia musze bo mnie poprostu krew zaleje najwyzej dostane bana
ppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cholera jasna tak nie lubie Cie!!!!fakt jestes jak dla mnie mega niesympatyczna osoba i nawet na spotkaniu u Marty mialam takie wrazenie!!!!ale zostawilam to dla siebie!!!!ty za to sama wiesz komu i co na moj temat trajkoczesz(co madrzejsze dziewczyny tez wiedza o czym mowie)
o mnie nie mozna nic zlego powiedziec???a co ty mozesz o mnie wiedziec???nie znasz mnie nie wiesz jaka jestem!!!jedyna osoba ktora ma prawo udzielac sie tu na ten temat jest Justyna ktora mnie zna bardzo dobrze no i Krycha ktora swego czasu tez dobrze mnie znala!!!!
jezeli One napisza cos na moj temat przyjme to z pochylonym czolem ale TY?????????
z jakiej paki??????????
a co boli ze ktos powiedzial ze jestes beee???wcale nie nikt tego nei powiedzial poprostu nie podoba mi sie funkcjonowanie tego forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a wlasciwie brak cenzury??????????
nie podoba mi sie od kiedy TY TU ZACZELAS OBRAZAC MNIE I SYLWIE
 
reklama
ze co proszę???? Jedyna osoba obrazona mozesz poczus sie ty bo na nikogo niczego zlego nie napisalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A na pierwszym spotkaniu to sory ale jakby twoje dziecko sie zle czulo i bylo marudne to chyba tez bylabys zamknieta w sobie nie??? I kto tu kogo obraza????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisalam tylko o postach a nie o tobie jako osobie. rany jak dobrze ze koncze z tym forum bo to normalnie jakis joke jest!!!!!!!!!!!Ty chyba celowo zaczelas ta klotnie chociaz nie wiem dlaczego. ja ciebie tez nie lubie mimo ze nie znam ale nigdy nic niczego o tobie ani tobie nie napisalam pomijajac tego jednego posta. Ty cyba uwielbiasz wdeptywac ludzi w bloto.
 
bo skoro widze ze nadal po mnie jezdzisz nie moge zostac dluzna:-D

I wiesz co?? Pisz sobie co chcesz. Jesli ktoras z mam jest choć trochę obiektywna to stwierdzi, że to nie ja jestem winna tym kłotniom i to nie ja wprowadziłam zamęt na forum a to co się tutaj dzieje(przykre rzeczy niestety) są tylko i wyłącznie Twoją zasługą. A co do szacunku do innych to nie wiem czy wiesz ale pisany szacunek wyraża sie pisaniem o kimś dużą literą czego Ty niestety nie robisz.
 
Ostatnia edycja:
Megan daj sobie spokoj na dzisiaj bo chyba za bardzo Cie ponioslo juz, dziewczyno odetchnij i na spokojnie przeczytaj tylko swoje posty. Ciagle tylko wykrzykniki a z wyliczeniem osob na jakies strony to juz parodia totalna. Ja mysle ze jednak nie chcesz abysmy Cie naprawde poznaly z tej strony. Forum jest jedne i bez podzialow. Wszystkie jestesmy z Limerick i chcialabym Ci przypomnac ze sama nie raz korzystalas z umawiania sie na pepkowe lub wlasnie na urodzinki wiec dlaczego ten temat urosl do rangi takiego problemu? To samo sie tyczy Sylwi, nie raz umawialas sie na forum na pazurki i po prostu jak jest cos co mnie nie dotyczy to poprostu takiego posta omijam ale do glowy mi by nie przyszlo aby zadac od kogos aby o czyms nie pisac, nie mamy takich praw-no moze wzgledem swoich dzieci. Tu sa dorosle osoby, ktore chetnie ze soba rozmawiaja-wlasnie dlatego na to forum kazdy zaglada czyz nie?
Edit: zreszta istnieje wspaniala funkcja na tym forum, ze mozna zignorowac osobe i jej posty wcale nie beda nam sie wyswietlaly co goraco polecam-czlowiek sie mniej denerwuje i czyta naprawde tresciwe rzeczy:)
 
Ostatnia edycja:
Bez komentarza ( to do Megan)

Olivca cieszę się że jesteś obiektywna bo łatwo wytykać innym nie patrząc na siebie.
 
Ostatnia edycja:
Ale ja wcale nie jestem obiektywna, mam swoje zdanie tylko jak widze ze nie mozna spokojnie porozmawiac to lepiej przeczekac bo nerwy to nic dobrego, a sama kiedys bylam jak z goracej wody. Przy moim N. calkowicie zwolnilam i ciesze sie zyciem, oszczedzajac sobie dawania darmowych nauk bo i po co? Tak jak powiedzialam lepiej zablokowac i zignorowac pewne posty i czlowiek od razu szczesliwszy, czasu nie marnuje na bzdury. A z forum nie zrezygnuje bo mamy tu przeciez bardzo wartosciowe babki:)
 
OLIVCIA od Sylwii to 3 kroczki w bok.ja zostalam zaatakowana i sobie nie dam.a na pazurki to umawialam sie moze ze dwarazy na tym forum bo mam tel kom:-Di wiem do czego sluzy.a jak juz bledy tak wytykasz to Sylwii pisze sie dwa i
 
reklama
chodzi mi o to ze skoro kazda z nas korzystala w jakis sposob na forum aby sie umowic to dlaczego mialybysmy ta mozliwosc blokowac lub schodzic do podziemii? To zadna forma ulepszenia wedlug mnie tylko ograniczenia, bo trudno jest sie przesiasc z mercedesa so malucha
 
Do góry