reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sorry camomomile ze sie wtrace jeszcze ale cosik sie pomieszalo? Jaki krag?Ja w zadnym kregu nie jestem i nie bede.Wyzywac i ublizac tez nikomu nie bede.
Nie wazne kto tu zaczal czy skonczyl.Wazne jest to ze nie szanuje tutaj czyjegos zdania,badz tez odczuc a forum jest od wyrazania swoich opinii a nie obrazanie kogos i mowienia mu ze jest na takim czy owakim poziomie.Skoro kilka dziewczyn wyrazilo zdanie (polowa chcialam zauwazyc)ze czuja sie tu obco to zamist nas atakowac i i zbywac poslowkami to warto by bylo dojsc do porozumienia a nie trzymac tylko swoja strone za wszelka cene.Nie wiem jak pozostale dziewczyny ale mi naprawde odechcialo sie tu zagladac, bo niepo to spedzam czas przy kompie zeby sie sprzeczac alebo czytac cos milego na swoj temat tylko po to by poprostu poplotkowac.Tnie jest foch z moje strony ze sie stad wynosze, tylko chec powrotu do normlnosci.Jest wiele inych watkow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dawaj Justysia proponuje dokopac mi za piata gorka od Ciebie w moim kierunku o godzinie 16.59!!!!hehehe przeciez od tego jest te forum zeby sie umawiac hahahaha
Gastone co dziwne uciekam za Toba-sledze Cie
 
sory już mnie nie ma ale zajrzyjcie na posty kilka miesiecy temu i zatanowcie sie czy faktycznie macie racje co do tego ze teraz pisze sie tylko o spotkaniach. chcialam poznac tutaj fajne babki ale nic na sile i wiecej tu nie zajrze bo niestety prawda jest taka ze wyrazac opinie moga tez tylko wybrane. a to mi nie pasi.
 
Aga Irlandia ty mnie nie strasz wiecej..... juz myslalam, ze sie rozpakowalas !!!!!! nu nu nu kobieto wes nas informujjjj!!!!!!!!
Jeszce raz gratulacje dla mezusia slychac bylo, ze szczesliwy :):):):tak::tak::tak:
 
zasada jest prosta!!!opinie wyrazac moga wszystkie ale zadna nie moze obrazac drugiej ani nic takeigo!!!kolejna sprawa wypowiedz na temat poprawy forum byla po to zeby je poprawic a nie zdeptac do konca!!!!
kolejna sprawa ja plakac za Toba nie bede ale i Ty bys za mna nie plakala!!!
to ze Twoje musi byc na wierzchu to widac!!!
ale pamietaj tak jak powiedziala Gastone zobacz ile osob uwaza jak my!!!!
wyliczanka:przepraszam jak poprzekrecam nicki
1.(tu skucha nie pamietam dokladnie jak sie pisze ale...)mama 4 dzieci nowa z nami mieszkajaca w shannon (ktora zaczela ten temat)
2.Sylwia
3.ja
4.Gastone
5.Alex
hmmmm czy kogos pominelam???jak tak to przepraszam zawsze moze sie dopisac i podac kolejny nr

po stronie mam pod tytulem forum randek mamusiek mamy
1.CIEBIE
2.Drozdunie
3.napewno Kryche choc nie udziela sie zbyt wiele
4pania wyzywajaca wszystkich od niskiego poziomu czyli Bozenke

neutralne pozostaly Justyna i Natalka
ominelam kogos przepraszam!!!!!!
czesc mam jeszcze sie nie odezwalo!!!!
czuje sie jak w przedszkolu podzal klasy na grubki i zaraz bedziemy sie bily na kulki z pisaku!!!to smieszne!!!!
chyba wroce do domowych obowiazkow bo po pisaninie niektorych znowu wracaja nudnosci
 
reklama
Pamiętaj że to nie ja zaczęłam oskarżać i wytykać a na naszym miejscu broniłby się każdy. I to ze mnie nie lubisz to nie jest moj problem bo jakos nad tym nie ubolewam. a ze w sytuacji gdy ktos probuje mi wmowić swoja racje nie majac jej niestety reaguje jak widac. i przepraszac za to nie mam zamiaru bo moja jedyna wina jest jedynie to ze mnie emocje poniosly i napisalam o tobie cos co powinnam zachowac dla siebie, bo niestety ale to forum strasznie jest ocenzurowane. I o Megan mozna pisac same chwalbne posty bo jak widac slowo krytyki i konczy sie to publicznym biczowaniem. koncze ten temat bo szkoda moich nerwow a widac ze niektore mamuski uwielbiaja sie klocic i prowokowac takie sytuacje.
 
Do góry