reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
no coz ja zylam z moja Trojca w Polsce i tak jak mikimauro napisala na mnie patrzyli jak na nienormalna......bo my wszystkie dzieci planowane mielismy bo tyle chcielismy....jak urodzilam 3 corke top gdybym warunki mieszkaniowe miala to urodzilabym jeszcze jedno no ale niestety albo stety:)
teraz urodzi nam sie 4 dzieciatko i nie powiem jestem szczesliwa ze tym razem udalo nam sie dotrwac w tej ciazy do konca:) jest gdzies tam w srodku lekki niedosyt ze to nie chlopiec ale coz.....takie zycie:)
ja i tak uwazam ze lepiej jest miec dzieci w krotkich odtepach czasu bo sie lepiej razem chowaja:):):) no nasza to prawie jedynaczka teraz bedzie heheheh....
ja i w Polsce i tutaj jestem zdana tez tylko na siebie:) nigdy niestety pomocy nie mialam ....maz pracowal zawsze po godzinach aby jakos nam w miare zapewnic dobre zycie:)
teraz korzystamy z czasu dla siebie i rodziny bo niestety w Polsce go nie mielismy:)

alez sie rozpisalam:)
kupilam dzis w guinesie posciel wreszcie do lozeczka i 2 przescieradelka.....i nawet lozeczko juz mamy skrecone ( najstarsza corka nie moze sie doczekac malej i lozeczko kazala sobie na razie wstawic do swojego pokoju heheh)
jutro mam zamiar popakowac torby:)
cos mnie od nocy dzis plecki pobolewaja.....tak jak przy okresie......no nic... to normalne raczej....wszystko sie zbliza hahhahaha
 
miki i aguś , dzięki dziewczynki, wspaniałe z was mamusie:-D:-D podziwiam
na dzień dzisiejszy to uważam, że moje życie było puste bez Bąbla i nie ukrywam, że chciałabym jeszcze dzieciątko:tak: czy się uda to już inna sprawa..
ja mam brata i siostrę i uważam, że to wcale nie jest dużo:tak::tak:

aga udane zakupy miałaś dzisiaj:-D a ja kupiłam, jak zwykle... buty;-)ale do centrum nie dotarłam bo lało:dry: no cóż innym razem

aine widzę szaleje:-D:-D:-D:-D
 
aga- masz racje że prawie jak jedynaczka będzie malutka między dziewczynkami, między mną a siostrą jest właśnie 15 lat. Moja mama miała bardzo cięzki poród i po ja zajmowałam się mała, do dziś jest niesamowita więz między nami, kiedyś zmieniałam jej pieluchy a teraz kosmetyki kupuje:-D:-D:-D
aga- a ty dziewczynki w terminie rodziłaś, czy raczej wczxeśniej, bo tak podczytuje Cię i jestem pełna pdziwu ze Ty tak śmigasz, nic nie odpoczywasz, zwolnij troszke babo bo aż zerkłam na Twój suwaczek i masz jeszcze czasu chwilke.

m .marpie- mam nadzieje ze twój domek zapełnią dzieciaczki, no moze chociaz jeden, wszystkiego dobrego
 
Ostatnia edycja:
Zaraz, czytam czytam i zastanawiam sie.Bozena starania poczynasz jakies? O co chodzi z ta gleboka woda?

Mikimauro zuch mamuska jestes.Taka gromadke opanowac to mistrzostwo swiata.Ja jednego niemoge czasem opanowac...
A jak wakacje sie skoncza mam nadzieje ze spotkamy sie wkoncu bo wypadaloby co? Siedzimy tu trzy i sienie spotykamy a dziewuchyz limericku zyc bez siebie nie moga!!!
 
Zaraz, czytam czytam i zastanawiam sie.Bozena starania poczynasz jakies? O co chodzi z ta gleboka woda?

Mikimauro zuch mamuska jestes.Taka gromadke opanowac to mistrzostwo swiata.Ja jednego niemoge czasem opanowac...
A jak wakacje sie skoncza mam nadzieje ze spotkamy sie wkoncu bo wypadaloby co? Siedzimy tu trzy i sienie spotykamy a dziewuchyz limericku zyc bez siebie nie moga!!!
wiesz co, tak mi po głowie dreptasz juz od tygodnia, może byśmy wcześniej się spotkały, nasze dzieciaczki są w tym samym wieku [ Maja i Twój Max] ja ma trampoline to by se dzieciaki poskikały:tak::-):tak:a my jakąś kawke wypiły.
 
moje dzieciątko szczęśliwie zasnęło i oby tak spało do rana:tak:

mikimauro podziwiam cię.czwórka dzieci w tak małej różnicy wieku...dla mnie trójka to już banda:-D sama zaraz będę miała dwójkę i jak na razie jestem spokojna ale jak pomyślę że to drugie będzie miało charakterek jak siostrzyczka to włos mi się jeży na głowie.Laura jest tak żywa i absorbująca że czasami ledwo za nią nadążam


krycha wspominałaś coś o czopkach dla Pyzy.jakie miałaś na myśli?może viburcol? podobno są rewelacyjne na stany niepokoju przy ząbkowaniu i infekcjach ale na Laurę nie działały.jak większość medykamentów zresztą.zostało mi jeszcze jedno całe opakowanie więc mogę ci je dać.spróbujesz sobie zanim kupisz
 
dzięki drozdusia, właściwie to jesteśmy taką bandą:-D:-D:-D nawet wołam na nas gang Olsena:-D:-D:-Djest superowo. W takiej zgranej rodzinie to jak płakać to wszyscy, jak się śmiać to też wszyscy. Jest wspaniale:-):-):-)
 
reklama
no no ja tez pelna podziwu dla Agi i mikamauro jestem!!!! masakra miec taka gromadkE!!!!!!!!!!:tak:
ja wlasnie przebrnelam przez 2godzinne prasowanie...:szok: az mi po tylku kapie od goraca heheheh
myslalam ze nie dam rady bez mamuski ale wiecie tak sie nie chwalac to calkiem sobie dobrze radze.... :tak:jeszcze brudem nie zarastam.... nawet jaby mnie ktos niespodziewanie odwiedzil to by sie zdziwil heheheh <ze tak czysto>;-) ale co tam to dopiero poczatek na czarna godzine mamy pol zamrazarki obiadkow ktore mamcia upichcila przed wyjazdem:tak:
 
Do góry