reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hej.
Krycha ja jestem za. Mój R dzisiaj mnie w...ł i muszę jakoś odreagować i gdyby to było wszystkie proste po wakacjach w Pl już bym tutaj nie wróciła:wściekła/y:

Drozdusia i ja bym może wzięła od Ciebie te cudowne specyfiki na katar bo Pączuś nadal charczy i kaszel ma nieładny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ms.Marple, z miłą chęcią, ale do Ciebie to jednak busikiem musimy się bujnać - musze dogadać się z dziewczynami!!!!!

Camomile, to jak, 15.00????
 
a cóż to za reżim?biedny Stefcio:-) mamusia musiała się wkurzyć.
a domkiem się nie przejmuj.podobno z brudu nikt jeszcze nie umarł:-D

ano taki, że szósta rano to pora w sam raz do spania a nie do bawienia:eek: o 6:50 zrozumiał:-D:-D:-D

aga były fajne wyprzedaże w cresencie?

......
......
kurde wybyło wszystkie tylko ja tu waruję na wsi:nerd:
 
Ostatnia edycja:
hej!!ale pogoda nas ostatnio rozpieszcza nie???super,wlassnie wrocilismy z placu zabaw,musze mlodemu jakos czas organizowac bo zwariujemy bez tego przedszkola,szybko sie czlowiek do dobrego przyzwyczaja...
kurcze mam takie pytanko wiem,ze to nie dawno bylo tutaj obgadywane,ale nie chce mi sie szukac...czy moge kupic w ryanair normalny bilet dla niemowlaka???pisalyscie,ze chyba mozna nie???
Megan super ten slonik :))) masz talent!!!
 
natinke ja nie wiem niestety.. a teraz tylko ja w necie siedzę, reszta buszuje:-D:-D
jak się czujesz kobieto dziecko się już pcha? czy nie ? i na kiedy masz termin dokładnie? torba już spakowana?
 
reklama
czesc dziewczynki, ja juz torbe spakowalam i zamknelam na ostatni guziczek tylko sie zastanawiam co ja mam robic z wata dla noworodka, w polsce waty sie juz dawno nie praktykuje i troche mnie to przeraza. Siostra mnie cwiczy i to ostro, wyciaga na dlugie spacery, nawet po zakupy nie chce autkiem bo nie moze sie doczekac kiedy dzidzia zacznie sie w koncu do nas wybierac a rozpakowane w domu jestesmy wiec troche nie ma co robic.... No i liczy jeszcze na to ze to ona bedzie mogla mi asystowac poki N.z Limerick nie wroci....
Fajnie macie ze sie spotykacie, nie chce nikt do mnie przyjechac? Mam pyszna mrozona kawusie z lodami....Tesknie za wami dziewczynki.
 
Do góry