reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien dobry!!!
Drozdusia jestem krawcowa z zamilowania!!!
Bozenka Twoje checi do sprzatania uciekly razem z moimi w las!!!
Aga zwolnij!!bo Twoja kochana corcia pozniej tez nie bedzie chciala wyjscjak u mnie Caroline bo powie ze nie dogoni mamy jak z brzucholca wyjdzie
pogoda sliczna a ja od rana z twarza w sedesie!!a juz sie cieszylam ze nie wymiotuje i znowu!!
a no i jeszcze jedno!!polacy na obczyznie to swinie(przepraszam ale to prawda)!!!!
Ktos tam zajal nasze miejsce parkingowe;-)no i kit postanowilismy postawic auto w innym miejscu gdzzie naprawde nikt nigdy nie staje!!!i co??Pani Zarowka(Justyna wie o kogo chodzi-to taka wiocha na maxa((ubiera sie na jaskrawe kolory i roze irlandzkie i swojego pana tez a przy tym poziom jej rozmow konczy sie na hmmm jaki ladny piesek))zastawili nas!!ale nie bylo to przypadkowe bo staneli przez to autem na srodku parkingu!!!
kazdy kto chce wyjechac musi sie ostro pogimnastykowac a u nas z wyjazdka nie ma szans!my nie widzielismy jak zostawiaja auto dopiero sasiedzi zaczeli krzyczec zeby tak niezostawiali to pani zarowka zaczela drzec pape!!!!
efekt...ja sajgonkow nie zjadlam(bo trzeba bylo po nie jechac)a plaszczyc sie nie bede zeby wyjechali nam!!!zreszta jak dorwe to malpe to jej te blad klaki powyrywam!!!taka wredna ona!!!
na szczescie Ksiaze dzisiaj w domu wiec i auto nie jest bezwzglednie potrzebne bo ladna pogoda i do lidla po sajgonki to i z kapcia mozna isc!!!!
no i wlasciwie od wieczora nieciekawy nastroj!!!
rozpisalam sie ide na sniadanko
 
reklama
ech....ja juz posprzatalam i ziemniaki do obiadu oskrobalam.....za niedlugo jade do dentysty z Kamila na Roxtown a wracajac zajrze do aldika.....potem dokoncze obiadek i pranie trza bedzie wywiesic bo sie kreci w pralce....i kto powiedzial ze nie ma roboty w domu?????hahahhahaha
musze sie w tym tygodniu kategorycznie wziac i torby do szpitala spakowac......ech.....

megan nie przejmuj sie rozmowami z panem kibelkiem.....ja dzis tez z nim gadam wrrrr....chyba mala mi zoladek gniecie.....
a i zajrzalam do mojej karty ciazy bo jakos tak nie spojrzalam wczesniej ....nabazgrali mi ze big dziecko i jeszcze jakies dziwne notki.......bede u GP to zapytam co to ma byc......

acha...ja mam glukometr od Werki.....i sprawdzam sobie cukier( u nas w rodzinie sklonnosci do cukrzycy sa).....mi test glukozowy wyszedl prawidlowy ale......ja sprawdzam cukier to normalnie czasem masakra......norma do 6 a ja ostatnio mialam 9,9......ech.....i cos mnie sie wydaje ze to dziecko moze duze wlasnie przez to.......no ale suma sumarum jakbym nie sprawdzala to bym nie wiedziala ze jest ponad norme.....ech.....czasem chyba dobrze zyc w niewiedzy:)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry
ja dzisiaj od szóstej wprowadzam reżim Bąblowi :tak::-D:-D

dzisiaj śliczna pogoda się zapowiada, a może do mnie na wieś wpadniecie:tak::-D

a domek nadal prosi się o sprzątanie bo zarośnięte:baffled:, nie widziałyście gdzieś moich chęci do sprzątania?:confused::confused: bo gdzieś wsiąkły paskudy i nie mogę znaleźć:dry:

a cóż to za reżim?biedny Stefcio:-) mamusia musiała się wkurzyć.
a domkiem się nie przejmuj.podobno z brudu nikt jeszcze nie umarł:-D

krycha,aga i jak?wpadacie w tygodniu?może ktoś jeszcze mam ochotę?bo jestem dostępna tylko do niedzieli
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
megan nie przejmuj sie rozmowami z panem kibelkiem.....ja dzis tez z nim gadam wrrrr....chyba mala mi zoladek gniecie.....
a i zajrzalam do mojej karty ciazy bo jakos tak nie spojrzalam wczesniej ....nabazgrali mi ze big dziecko i jeszcze jakies dziwne notki.......bede u GP to zapytam co to ma byc......


Agusia chociaz czuje ze jestem w ciazy choc wolalabym nie czuc tego az tak...bo po kilku dni rozmow z kibelkiem boli mnie przelyk i zdychajac z glodu i tak nie jem wtedy zawiele bo sprawia to bol!!!

Gastone dziekuje za uznanie!!!
A ja tez chcialabym pojechac gdzies an plaze ...ale ani bym sie nie poopalala ani nic choc samo pochodzenie byloby cudowna odmiana!!
ale nic straconego Ksiaze sie wykapie i idziemy na spacerek
 
krycha,aga i jak?wpadacie w tygodniu?może ktoś jeszcze mam ochotę?bo jestem dostępna tylko do niedzieli

Przecież nie puszczę Was bez pożegnania!!!!!! Aga_irlandia musi się tylko określić kiedy będzie w centrum i już! No i myślę, że na jakiś spacer też się wybierzemy, nie?

A właśnie, Camomile i Drozdusia przejdziemy się dzisiaj do Smyths'a na Ennis Road zobaczyć co tam mają w promocji?
 
reklama
Przecież nie puszczę Was bez pożegnania!!!!!! Aga_irlandia musi się tylko określić kiedy będzie w centrum i już! No i myślę, że na jakiś spacer też się wybierzemy, nie?

A właśnie, Camomile i Drozdusia przejdziemy się dzisiaj do Smyths'a na Ennis Road zobaczyć co tam mają w promocji?

jak już tak spacerujecie to może do Castleconnel? nie jest daleko jakieś 6km:-D:-D
 
Do góry